1.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2020-2021

--

Chodov deklasoval Cheb

38. R. Bečvář , 45. O. Frána (p.) , 59. O. Frána , 65. M. Vachník , 71. O. Frána , 73. O. Frána , 84. O. Frána - 9. M. Oršel , 30. V. Šiman , 55. V. Altman (p.)
10

Chodovští fotbalisté si s chutí zastříleli. Na domácím pažitu přivítali hráče chebského FC a nedělili jim na zpáteční cestu 7 gólů.

První půle byla vyrovnaná

Do zápasu oba týmy vstoupili opatrně a po prvních minutách oťukávání se začalo opravdu hrát. První větší chyby se dopustili hráči Chodova, a tak šli do vedení hosté zásluhou Martina Oršela, který dostal míč do sítě a vstřelil úvodní gól zápasu. Hra plynule pokračovala dále. Hrálo se zejména o střed hřiště, kde se prozatím dařilo více hostům. Další gólová situace přišla ve 30. minutě, když se míč dostal k Václavu Šimanovi a ten už neměl problém se zakončením a rázem bylo skóre 0:2. Poté přišel na řadu pokutový kop pro domácí, který nebyl využit. Nicméně domácí nevěšeli hlavy, ale naopak se semkli a začali hrát lépe. Výsledkem toho byl gól, když se ve 38. minutě prosadil Radek Bečvář a korigoval stav na 1:2. Ve 45. minutě přišla další penalta ve prospěch domácích a Ondřej Frána se nezmýlil a srovnal stav utkání na 2:2. Takto skončila i první půle.

Jízda Chodova

Do druhé půle vstoupili lépe hosté, kteří si vytvořili několik šancí a jedna z nich skončila pokutovým kopem. V 55. minutě se jí chopil Václav Šiman a svým druhým zásahem v utkání strhl vedení na stranu Chebu. Paradoxně od té doby začali existovat na hřišti pouze domácí a reakce na sebe nenechala dlouho čekat. Už v 59. minutě bylo vyrovnáno, když se podruhé prosadil Ondřej Frána. V 65. minutě se také zapsal mezi střelce Martin Vachník, který strhl vedení poprvé v zápase na stranu Chodova. Koncert domácích se teprve rozbíhal. Do role hlavního dirigenta se dostal Ondřej Frána, který dokonal hattrick a v 71. minutě zvýšil na 5:3. To však nebylo z jeho strany vše, chodovský šutér přidal další branku v 73. minutě a dal tak Chodovu už definitivní jistotu, že body zůstanou na domácí půdě. A Ondřej Frána po páté a to v 84. minutě upravil stav na konečných 7:3. Chodov tedy svůj domácí zápas zvládl, i když začátek byl rozpačitý.

TJ Spartak Chodov
TJ Spartak Chodov: Ondřej Frána, útočník: Do zápasu jsme nevstoupili úplně ideálně. Nefungoval nám střed hřiště tak, jak jsme si představovali. Naštěstí nás průběh zápasu nezlomil, ale naopak nás namotivoval ke skvělému výkonu. Mohli jsme vyhrát i vyšším rozdílem. Jsem rád, že jsme ukázali charakter a týmovost a otočili jsme zápas.

M. Štěpanovský [-] - L. Pfreimer [-] , M. Vachník [-] , O. Frána [-] , M. Kotlár [-] (65. J. Štěrba [-] ) , M. Kastl [-] (78. J. Duplinský [-] ) , M. Dušek [-] , T. Kovařík [-] , M. Gonska [-] , M. Boči [-] , R. Bečvář [-] (83. J. Frána [-] )