1.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2020-2021

--

Nejdek smetl Nové Sedlo

26. T. Pilař , 32. T. Pilař , 77. J. Jílek , 81. F. Rutrle
10

Domácího prostředí se podařilo využít Nejdku, který ve své tvrzi porazil Nové Sedlo a natáhl tak svou šňůru výher.

Útočný fotbal Nejdku

Do Nejdku se vypravil tým z Nového Sedla, který po dvou kolech měl na svém kontě šest bodů stejně jako domácí, takže se dal čekat velmi vyrovnaný zápas. Hned od úvodu se iniciativy chopili domácí hráči a diktovali tempo hry. Hosté se snažili vyrovnat dravosti a rychlosti domácích s vypětím všech sil. Domácí však velmi dobrou kombinací nedávali moc prostor ke hře hostům, ti se snažili ohrozit domácího brankáře hlavně z protiútoků. V 25. minutě po faulu na domácího hráče dostal Nejdek možnost rozehrávat volný přímý kop, k němu se postavil Tomáš Pilař a s velkou bravurou zakroutil míč do levé šibenice hostujícího brankáře. Stav 1:0 nevydržel svítit na tabuli dlouho. Ve 32. minutě se po kombinaci na hranici pokutového území dostal míč opět k Tomášovi Pilařovi a ten s ledovým klidem propálil opět brankáře hostí a zvýšil tak druhou brankou v utkání na 2:0. Domácí si dále tvořili spoustu šancí, které trestuhodně neproměňovali, ale oko diváka si přišlo na své. Do kabin se šlo za stavu 2:0

Kombinační fotbal v podání domácích

Druhá půle se nesla v hodně podobném stylu jako ta první, když nejdečtí více drželi balón na svých kopačkách a snažili se vytvářet si brankové příležitosti. Nové Sedlo hrozilo pouze z ojedinělých protiútoků či standartních situací, avšak překonat domácího brankaře se jim nedařilo. Naopak v 77. minutě přidal třetí gól Jakub Jílek, který dostal ideální gólovou přihrávku a jen doklepl míč do sítě. V 82. minutě pak přidal čtvrtý gól Filip Rutrle, kterému míč naservíroval Tomáš Pilař, výsledkem byl krásný gól po stadartní situaci. Utkání skončilo výsledkem 4:0 a Nejdek tak prodloužil svou šňůru výher. Naopak Nové Sedlo poprvé v sezóně neuspělo.

FK Nejdek
FK Nejdek: Zbyněk Draxal,hrající předseda klubu: Jsem rád, že po dvou zápasech, které jsme sice vyhráli, ale nepodali jsme ideální výkony, se nám tento konečně vydařil a předvedli jsme náš potenciál v celé své kráse. Měli jsme chuť, pohyb, rychlost a z toho pramenící spokojené publikum, kterému chceme také poděkovat za návštěvu.