3.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2020-2021

--

--

Povltavská odjela z Klíčan s bůrem

7

Klíčany - Povltavská, které byla po dvou kolech stoprocentní, zajížděla na hřiště spolu favorita na postup, do Klíčan. Po vyrovnané první půli a zranění hostujícího kapitána Třešňáka, nedali domácí soupeři šanci.

Smírně v poločase a gól na každé straně

Od začátku byli mírně lepší domácí, ale spíše drželi míč na svých kopačkách. V 17. minutě ale hosté z ojedinělého náznaku vybojovali penaltu, kterou rozhodčí Beneš ihned odpískal. Navíc ji Nováček proměnil - 0:1. I nadále měly Klíčany navrch, ale bez vyložené šance. vyrovnání se domácí dočkali až ve 43. minutě, kdy kapitán Buldra našel zpětnou přihrávkou Hájka a ten zavěsil - 1:1

Po zranění Třešňáka byli na hřišti jen domácí

Hned ve 47. minutě se po rohovém kopu a odraženém míči zorientoval nejlépe Bureš a překlopil vedení na stranu Klíčan - 2:1. O deset minut později se navíc hostům zranila klíčová opora Třešňák, který musel střídat. Zhruba dvacet minut před koncem přišlo definitivní rozhodnutí. V 72. minutě navýšil vedení Předota - 3:1. O dvě minuty po něm se trefil i Kalaš - 4:1. v 77. minutě se hosté dočakli ještě jednoho gólu, když se hlavou prosadil Nováček - 4:2. Vzápětí o minutu později dal výsledku definitivní podobu Bergmann - 5:2.