2.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2020-2021

--

--

Rezerva Povtlavské fotbalové akademie porazila Kosoř díky skvělé druhé půli

7

Hvozdnice Právě zde hraje své zápasy krajského přeboru rezerva sloučených týmu Štěchovic a Hvozdnice a jejich soupeřem byla Kosoř.

Po gólu na každé straně během minutu

Nejrpve se ve 37. minutě prosadil domácí Nerad - 1:0. O minutu později však vyrovnal Petržílka - 1:1

Všechny body zůstaly na domácím hřišti

V 55. minutě poslal domácí do vedení Suh - 2:1. V 72. minutě navýšil vedení kapitán Třešňák - 3:1. V té samé minutě však hned přišlo snížení, o které se postaral nehoda - 3:2. Poslední slovo zápasu měl však domácí Tomanec v 79. minutě - 4:2.