2.kolo, Středočeský | Krajský přebor , 2020-2021

--

--

--

--

V pěkném zápase nováčků byli díky dvou gólům Pazderníka lepší Tochovice, které přemohly rezervu Českého Brodu

7

Tochovice - Druhé kolo krajského přeboru svedlo proti sobě dva nováčky soutěže. Utkání nakonec dopadlo lépe pro domácí, ale Brod se za svůj výkon rozhodně nemusel stydět.

O góly se postaraly oba týmy

Na perfektně připraveném trávníku se hrálo ve vysokém tempu. V 15. minutě přišla chyba hostí, kterou potrestal Pazderník - 1:0. Ve 33. minutě se dočkali hosté vyrovnání, když za vápnem napřáhl Šťastný a trefil se přesně k tyči - 1:1. Oba týmy měly několik dalších šancí, ale ty zůstaly nevyužity.

pazderník rozhodl svým druhým gólem

Po změně stran byli lepšám týmem domácí. Ale tempo nastolené z prvního poločasu pokračovalo i po změně stran. V 67. minutě se nechytatelně opřel do míče Pazderník a dal svůj druhý gól v zápase - 2:1. Vyrovnání měl na hlavě Kratochvíl a daleko nebyl ani svou dalekonosnou střelou Ravizza, kterou vytáhl fantasticky domácí Beran. Definitivně poté mohli rozhodnout domácí, ale míč se zastavil na spojnici břevna a tyče.

SK Český Brod B
Jindřich Stejskal, trenér: "Hrálo se oboustranně pohledné utkání. Mokrý trávník nahrával rychlé hře a opravdu se hrálo vy vysokém tempu. Z toho pramenila zbytečná chyba, kterou domácí potrestali. Nám se poté povedlo srovnat. K vidění bylo dost šancí, nutno říci, že domácí jich měli více. Po přestávce už jsme nebyli tak aktivní, ale přesto to bylo i nadále pohledné utkání, které rozhodla nechytatelná střela. S trochou štěstí jsme mohli sahat po bodu, ale nepodařilo se."

J. Vokatý [-] - D. Šťastný [-] , M. Kohout [-] , F. Ravizza [-] , J. Hanzl [-] , M. Novotný [-] , J. Krombholz [-] , F. Říha [-] , J. Pěnkava [-] , M. Kratochvíl [-] , T. Čermák [-]

ŽK: 20. M. Kohout , 44. J. Krombholz , 83. T. Čermák , 84. D. Šťastný , 89. M. Kratochvíl . ČK: 87. M. Kohout .
Počet diváků: 110. Rozhodčí: MBOUSSA Matthieu - HORÁK Matěj, ORÁLEK Kamil.