2.kolo, Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2020-2021

--

Měcholupy zdolaly rezervu Nýrska

74. J. Duchek , 79. J. Duchek (p.)
6

Mírným favoritem byly sice Měcholupy, ale Nýrsko se drželo i bez brankáře, kterého musel zastoupit obránce Tomáš Valenta.

První poločas "nahoru dolu"

Nýrsko přijelo do Měcholup bez brankáře, takže se v bráně objevil obránce Tomáš Valenta, který i přes to, že není kovaný brankář, zachytal skvěle.

Domácí začali první poločas lépe a po chybách hostů se dostávali do zajímavých situací, které ale končily buď nepřesným zakončením,

nebo na hostujícím brankáři Valentovi. Hosté se začali dostávat do tempa a vytvořili si několik nadějných brejků. Vávra svoji šanci nevyužil, ani Švec, jehož střela

z dálky skončila na břevně. Ve 40. minutě přišel možná zlomový moment zápasu, kdy si natáhl sval hostující špílmachr Kadlec a musel střídat. Do kabin se tak šlo

za bezbrankového stavu.

Měcholupy rozhodly až v závěru

Druhý poločas začal tak, jak skončil ten první. Tedy vyrovnanou partií. Domácí hráli pěkný kombinační fotbal, ale do žádných vyložených šancí se nedostávali.

Hosté naopak hrozili z brejků. Především trojice Kohout, Vávra a Bureš představovala největší hrozbu pro domácí, ale ani jednomu se nepodařilo z brejku skórovat.

Od 70. minuty se však začal lámat chléb, kdy domácí zatlačili na hosty. V 74. minutě Měcholupy potrestaly již několikátou chybu hostů v rozehrávce a po vyražené střele

pohodlně skóroval do odkryté brány Duchek. V 79. minutě Duchek bezpečně proměnil pokutový kop a zvýšil tak na 2:0.

FK Okula Nýrsko B
Ondřej Kadlec, záložník hostů: Museli jsme se obejít bez gólmana, kterého ale skvěle zastoupil Tomáš Valenta a zachytal perfektně. Měcholupy dobře kombinovaly, my jsme hráli na brejky. Krátce před poločasem jsem si bohužel natáhl sval a musel jsem střídat. Hra domácích se mi líbila a asi zaslouženě vyhráli.

TJ Měcholupy
J. Kovařík [-] - T. Jandečka [-] (75. Z. Hybšman [-] ) , D. Bálek [-] (83. P. Dražka [-] ) , J. Duchek [-] , O. Červený [-] (83. J. Kaňák [-] ) , V. Kaas [-] , V. Čížek [-] (89. J. Valečka [-] ) , F. Zelenka [-] , T. Javorský [-] (75. O. Novotný [-] ) , J. Kadlec ml. [-] , K. Veselka [-]

T. Valenta [-] , M. Nehoda [-] , J. Raiser [-] , D. Vávra [-] , P. Taušek [-] , J. Švec [-] , T. Kohout [-] , O. Kadlec [-] (46. L. Václavovic [-] ) , T. Bureš [-] , J. Hvězda [-] , P. Janovský [-]

ŽK: 63. T. Bureš , 80. P. Taušek .
Hráči zápasu: V. Kaas , K. Veselka - T. Valenta , T. Bureš .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: Lojík Václav - MOLNÁR Ludovít (N), LOSKOT Roman (N).