1.kolo, Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2020-2021

Luby oplatily Strážovu loňskou vysokou porážku

4

Minulou sezonu dostaly Luby doma výprask od Strážova 4:0 a měly co napravovat.

Prvnímu poločasu vládly Luby

Již od prvních minut bylo patrné, že rezerva Lub chce vrátit hostujícímu Strážovu loňskou vysokou porážku 0:4.

Začátek utkání byl velmi vyrovnaný, bojovný a plný nepřesností na obou stranách. Poté začali mít domácí navrch a jasně dominovali.

Na branku hostů se valil jeden útok za druhým. Brankář hostů Vaněk měl plné ruce práce.

Domácím se jejich aktivita gólově vyplatila až ve 38. minutě kdy po centru Svobody z levé strany vypálil Flosman z první a trefil svého spoluhráče Jirotku, od kterého se míč

šťastně odrazil zpět k Flosmanovi a ten bezpečně zavěsil.

Vyrovnaná druhá půle

Druhý poločas byl velmi vyrovnaný, oba celky si vytvořily pár slibných šancí, ale oba týmy selhaly v koncovce.

Celkově se hrálo bojovné utkání, obě mužstva si nechtěla dát nic zadarmo.

K vidění bylo i několik ostrých zákroků, za což byli jejichž autoři potrestáni poprávu žlutou kartou.

Hlavní rozhodčí Radek Brůha jich rozdal za celé utkání celkem 7.

Ke konci zápasu nezbývalo hostům nic jiného než vrhnout zbytek sil do útoku a domácím se naskytlo několik šancí na zvýšení skóre.

Strážovu se otevírala v obraně okénka, ale domácí to nedokázali potrestat.

V poslední minutě utkání kopali domácí roh, ze závaru před brankou se dostal balon k domácímu Hosnedlovi a ten zvýšil na konečných 2:0.

TJ Start Luby B
Miroslav Šůs, kapitán domácích: Hrálo se poměrně vyrovnané utkání, ve kterém jsme měli místy navrch a Strážov jsme přehrávali. Utkání bylo vcelku bojovné, vždyť jsme dostali hned 5 žlutých karet. Byly to nervy až do poslední minuty, kdy jsme naštěstí rozhodli z rohu.

P. Kodeš [-] (44. V. Hromada [-] ) - V. Sydorenko [-] (84. A. Hosnedl [-] ) , Š. Heřman [-] (31. J. Havlíček [-] ) , J. Jirotka [-] , P. Flosman [-] (84. H. Pikhart [-] ) , M. Svoboda [-] (84. R. Holub [-] ) , M. Šůs [-] , K. Šleis [-] , L. Janda [-] , T. Blohmann [-] , D. Černý [-]