1.kolo, Plzeňský | Klatovy | Okresní přebor , 2020-2021

Pretzelmayer stihl hattrick za půl hodiny

4

Pretzelmayer potvrdil, že se mu proti Kašperským Horám daří a vstřelil hattrick.

Pretzelmayerova show

První poločas patřil především hostujícímu sniperovi Jaroslavu Pretzelmayerovi, ale také celému týmu Mochtína, protože si domácí moc nečuchli kromě úvodní desetiminutovky.

V úvodu utkání měli navrch hráči Kašperských Hor. Kašperky se tlačili do zakončení, ale z jejich náporu nic nevytěžily.

Ve 14. minutě otevřel skóre utkání již zmiňovaný teprve jednadvacetiletý mochtínský útočník Pretzelmayer po přihrávce Nováka. V 29. minutě se po faulu Podráského

prosadil z penalty Pretzelmayer. Ve 33. minutě se trefil kdo jiný než Pretzelmayer tentokrát po perfektní přihrávce Staňka. Pretzelmayer tak měl již po půl hodině hry na svém kontě hattrick.

Hostům vedení 3:0 nestačilo a ve 43. minutě zvýšil na 4:0 hlavou Vlk po centru Pretzelmayera

Hosté kontrolovali průběh utkání

Po debaklu z prvního poločasu 0:4 se domácí snažili s výsledkem něco udělat, ale přes hostujícího brankáře Prokopa se nedokázali prosadit.

Mochtín trochu polevil, ale do žádných větších šancí domácí nepouštěli. Kašperské Hory nastřelily tyč, jinak se žádné vzrušení před bránou hostů nekonalo.

Až v 65. minutě se podařilo domácím snížit, když se trefil Daniel Řimnáč. Hosté však nadále kontrolovali průběh utkání a vedení 4:1 se nenechali vzít.

Hosté si tak domů odvezli trochu nečekaně všechny 3 body.

TJ Kašperské Hory
Michal Kolář, brankář domácích: Dneska jsme neměli den, Mochtín byl produktivnější a zaslouženě vyhrál. Ze začátku jsme byli lepší, škoda, že jsme nedali gól. Zápas mohl pak vypadat jinak.

M. Kolář [-] (75. M. Sivák [-] ) - T. Kašák [-] , J. Markovič [-] (79. D. Kůs [-] ) , A. Kůs [-] , J. Voldřich [-] (46. M. Mužík [-] ) , D. Řimnáč [-] , V. Šuba [-] (62. R. Rovňan [-] ) , J. Mirvald [-] (46. L. Bílý [-] ) , P. Tomek [-] , V. Šuba [-] , M. Schmid [-]