6.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

--

--

Lužkovice si otevřely na Březnici vlastní střelnici

19

Lužkovice přijely v nedělním odpoledni na Březnici a chtěly si odsud odvézt nějaký bodík. V prvním dějství se jim podařilo jít do vedení. Ve druhém poločasu už na hřišti existovalo jenom jedno mužstvo a hosté přidali další čtyři branky.

Hosté dokázali v první půli vstřelit dvě branky

Stanislav Vávra (hlavní trenér, Březnice): „Obrovské problémy nám způsobovali mladí hráči Lužkovic, byli velice rychlí. Bohužel nám kvůli ofsajdu nebyl uznaný gól na 2:1, což rozhodlo. Do konce poločasu jsme ještě obdrželi branku. Lužkovice druhou půli hrály na brejky, všechny proměnily. Pro nás je to krutý výsledek. Vyhrát jsme si však nezasloužili. Celý tým špatně defenzivně bránil, nedokázali jsme se prosadit, nevytvořili jsme si dostatek šancí. Musíme se dát dohromady.“