6.kolo, Zlínský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

--

Louky si v domácím prostředí snadno poradily s luhačovickou rezervou

40. P. Janča , 73. D. Dlouhý , 86. T. Caudr
16

V Loukách se představila rezerva Luhačovic. V prvním dějství prohrávala o jednu branku. Domácí ve druhém poločasu přidali další dvě trefy a dokráčeli k jasné výhře.

Domácí celek poslal do vedení Janča

"Domácí tým byl od začátku utkání aktivnější a vytvořil si více šancí. V první půli se prosadil hlavou po rohu domácí kanonýr Petr Janča. Do druhého poločasu jsme vstoupili slibně, kdy jsme drželi balon, avšak hostující bránu jsme ohrozili pouze jednou, kdy jsme po střele Hyžíka ještě dvakrát doráželi, ale domácího brankáře se nám nepodařilo překonat. Za krátkou chvíli jsme po rychlém útoku domácích inkasovali podruhé. Hřebíček do rakve byl třetí gól. Domácí tým více držel balon, celkově lépe kombinoval a proto tři body zůstaly v Loukách," viděli zápas činovníci FK Luhačovice.

Domácí přidali další dvě branky

"V prvním poločase bojovaly oba týmy především s terénem. Optický měly ze hry více domácí, ale na první šanci se čekalo 15 minut, kdy hosté vyrobili hrubku a poslali domácího Pavelku do brejku, který chytil hostující Piják. Domácí se dále snažili prosadit do luhačovické obrany, ale dlouho se to nedařilo. Na konci první půle kopali Louky roh, který na přední tyči uklidil hlavou Janča.   Ve druhém poločase se hra vyrovnala, hosté se snažili, ale do větší šance se nedostali. V 73. minutě využil své rychlosti Dlouhý a zvýšil na 2:0 samostatnou akci středem. Hosté na konci zápasu mohli utkání zdramatizovat, ale Neubauer si poradil se střelou i dorážkou. V závěru Louky pečetili výhru po spolupráci Janča - Caudr, kdy druhý jmenovaný trefil prázdnou branku," hodnotí duele Michal Novák z SK Louky.