9.kolo, Plzeňský | 1.B třída sk. C, 2015-2016

--

--

Touškov vyzrál i na Tlučnou a nadále drží druhé místo!

0

Domácí v parádním utkání rozhodli o svém vítězství během čtyř minut ve druhé půli, kdy utekli svému soupeři na rozdíl dvou branek a ten si již do závěrečného hvizdu nenechal vzít.

Mezi oběma soupeři byl rozdíl pouhé dva body a souboj týmů z popředí tabulky přilákal v sobotní odpoledni na stadion na osm desítek fanoušků. Ti viděli již v sedmé minutě branku, které ale dosáhli hosté. Stanislav Schejbal dostal po prohození mezi obránci možnost pelášit sám na bránu, Šilhánek se pokusil proti balónu vyrazit, ale kanonýr Tlučné byl u kulatého nesmyslu dříve a po kličce pohodlně zakončoval do prázdné. Domácí se ale zaskočit nenechali a za zhruba čtvrt hodinku vyrovnali. Anděl odcentroval z pravé strany do vápna, kde již použil hlavu Vladimír Nosek a rázem se začínalo od nuly, vlastně jedné. Jakub Anděl se těsně před přestávkou z nahrávače proměnil ve střelce po dorážce a jeho tým tak dokonal  v utkání obrat.

Druhý poločas načal opět Schejbal, který byl faulován v pokutovém území a sudí odpískal penaltu. K té se postavil kapitán Marek Nachtmann a utkání tak opět bylo nerozhodné. Ale ne na dlouho. Touškov opět přispěchal s poměrně rychlou odpovědí. Jaroslav Hauer předvedl povedené sólo přes polovinu hřiště a tváří v tvář Kabátovi uspěl jeho obstřelením. Stejný hráč navíc za další čtyři minuty propálil z vápna vše, co mu stálo v cestě a dodal na kopačky svého týmu klid. Hostům se již ani přes zvýšenou snahu snížit nepovedlo a všechny body tak uzmuli domácí.

TJ Sokol Město Touškov
König Vlastislav: „Jako vždy máme slabší začátky poločasů. Ale podařilo se nám vývoj utkání otočit a v závěru jsme ještě šli několikrát sami na bránu, už jsme se však neprosadili.“

TJ Tlučná
Hnát Libor: „Vedli jsme, jenže pak jsme trošku odpadli. Domníváme se, že branka na 2:1 byla z ofsajdu. Ještě se nám povedlo vyrovnat, ovšem pak už to bylo takové divoké, rozhodčí to již nezvládal a dopadlo to tak, jak to dopadlo.“

L. Šilhánek [-] - V. Nosek [-] , O. Karbusický [-] , A. Šimice [-] , M. Bouzek [-] , T. Michalides [-] (71. D. Tobrman [-] ) , J. Anděl [-] (79. P. Foltýn [-] ) , M. Šiml [-] , I. Momotov [-] (23. L. Hodek [-] ) , J. Hauer [-] (90. K. Pachl [-] ) , K. Touš [-]