2.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2020-2021

--

Košutka doma opět ztratila

6. P. Macht (p.) - 32. L. Kutil , 82. A. Štěpán , 84. J. Skála , 90. R. Kočí
18

V prvním hraném kole si Hrádek smlsnul na Žákavé a Košutka doma stejným rozdílem padla s Radnicemi. Košutka nyní své předchozí zaváhání nenapravila a s Hrádkem opět obdržela 4 branky.

Zlý vstup do zápasu však Hrádek nakopl

Pro hosty nezačalo utkání nejlépe. Už v 5. minutě byla proti brankáři Rybovi odpískán pokutový kop, který následně proměnil Pavel Macht a domácí šli do vedení. Hrádek se z rychlé branky pomalu oklepával a šance ještě byly na obou stranách. Nicméně po půl hodině hry už bylo srovnáno, to když z přímého kopu přesně zavěsil Libor Kutil. Do šaten se tak šlo za remízového stavu.

Zasloužené body do Hrádku

Druhý poločas byl už o něčem jiném. Hrádek svého soupeře téměř nepouštěl na svou polovinu hry a chystal jeden útok za druhým. Trochu se i přitvrdilo - v zápase padlo celkem 7 žlutých karet. Hosté byli více aktivní, ale postrádalo to přesnou koncovku. Za záda brankáře Frýdla to začalo padat až po 80. minutě. Nejdříve se prosadil Antonín Štěpán, o dvě minuty později následován Janem Skálou. Se závěrečným hvizdem ještě vsítil na konečných 1:4 hostující kanonýr Radek Kočí a hosté mohli slavit

TJ Svatobor Hrádek
Jiří Brabec, trenér hostů: Po hrozivém úvodu, kdy jsme čelili pokutovému kopu, jsme se nějak oklepali a do poločasu srovnali. Druhá polovina zápasu už byla jednoznačná. Usadili jsme se na polovině soupeře a posledních 10 minut jsme potvrdili náš výkon třemi brankami. Pro nás zasloužená výhra.