5.kolo, Plzeňský | Krajský přebor , 2020-2021

--

--

--

--

"Není zas tak hrozné, když se nedaří, ale když se nechce...", sdělil po zápase Jiří Slach

33. J. Minařík (p.) , 50. M. Wolf
28

Tlumačov do teď sbíral body pouze doma. Ale díky nemohoucnosti nepomuckých hráčů se jim to podařilo i venku a s devíti body se dostávají do horní poloviny tabulky.

Tlumačov dostala na koně penalta

Nijak záživný první poločas se hrál spíše ve vzduchu, než po zemi. Hosté trápili domácí zejména nakopávanými míči a hrozili ze standardních situací. Domácí se jen s těží dostávali na dostřel Toušovy branky. O první brance rozhodla chyba domácí obrany, když se nepomučtí hráči mezi sebou nedomluvili s brankářem Barochem a opožděná reakce měla za následek faul a penaltu pro hosty. Tu bezpečně ve 33. minutě proměnil Jan Minařík.

Hosté dali brzy pojistku

Už 5 minut po přestávce si s míčem porozuměl Martin Wolf a svým zakončením nedal domácímu brankáři šanci. Boj o nějaký kloudný vyýsledek pro domácí se následně změnil na dobývaná zakázaného území, kdy hosté i za cenu větší síly odrážely jakýkoliv pokus domácích. Karetní mariáš se ale nakonec zastavil na skóre 3:3. Žádná branka do závěrečného hvizdu už nepadla.

FK Nepomuk
Jiří Slach, asistent trenéra domácích: Bída z obou stran. Bohužel se nedostaneme moc do útoku, soupeře jsme nijak neohrozili a i když ani hosté nebyli nijak velcí fotbalisti, my byli horší. Někteří kluci to neradi slyšeli, ale "není zas tak hrozné, když se nedaří, ale když se nechce". A nám se teď směrem dopředu vážně nechtělo. Na příští zápas se budeme muset připravit trochu jinak.