7.kolo, Plzeňský | 1.A třída , 2015-2016

--

--

Kdyně ovládla domácí půdu, Horažďovice překonala 4:0

0

Vysoko porazila Kdyně v rámci sedmého kola v nedělním zápase soupeře z Horažďovic. Na výsledku 4:0 se podepsala efektivní defenziva, výkon brankáře i využité šance především ve druhé půli.

Horažďovice své šance v první půli zahodily

Kdyně přivítala na domácí půdě v rámci sedmého kola celek Horažďovic. První poločas byl otevřený a to na obou stranách. Oba celky měly řadu šancí, především pak Horažďovice, ty ale využít nedokázal ani jeden z nich. Až v šestatřicáté minutě otevřel skóre a poslal domácí do vedení Karel Šmejkal. Do šaten se tak o půli odcházelo za stavu 1:0.

Druhá půle přinesla "krasojízdu" domácího celku

Do druhé půle vstoupil aktivněji domácí celek Kdyně, v padesáté minutě na 2:0 navýšil Vojtěch Mifek. To upevnilo pozici domácích a ti zcela převzali iniciativu, Horažďovice již spíše jen dohrávaly. To domácí přidali ještě ve třiasedmdesáté minutě po zásluze Rudolfa Mathausera třetí branku a o deset minut později se o čtvrtou branku zasloužil Tomáš Pergl. Body si tak Kdyně doma pohlídala více než výtečně.

SK Kdyně 1920, z.s.
Vladimír Trumpeš: „První poločas byl strašně otevřený z obou stran, šance byly na obou stranách. Pomohla nám branka v padesáté minutě druhého poločasu, poté už se to pohlídalo. Rozhodující bylo vstřelení třetí branky, kdy se pak již jen dohrávalo a ještě se nám podařilo jednu branku vstřelit.“

FK Horažďovice
Miloš Boř: „Za první poločas jsme mohli vést 5:0, měli jsme mnoho šancí, ale neproměnili jsme je, soupeř vstřelil pak branku. Pak jsme dostali ve druhé půli rychlého góla a už jsme jen dohrávali. Byla to z naší strany bída.“

V. Horáček [-] - J. Šmejkal [-] , P. Černý [-] , P. Blažek [-] (41. P. Forst [-] ) - T. Pergl [-] (84. M. Janeček [-] ) , V. Mifek [-] , R. Mathauser [-] (78. K. Hamor [-] ) , L. Výškrabka [-] , K. Knauer [-] - K. Šmejkal [-] (84. M. Miklič [-] ) , M. Džugan [-]

J. Rybár [-] - T. Greger [-] , V. Vrzal [-] - M. Greger [-] , R. Květoň [-] , M. Ondřejíčka [-] (74. R. Kovář [-] ) , J. Sova [-] , M. Šašek [-] - J. Nauš [-] , M. Forman [-] , M. Boř [-] (72. M. Šafanda [-] ) -

ŽK: 12. J. Šmejkal , 50. P. Černý - 72. J. Sova .
Hráči zápasu: K. Šmejkal - M. Forman .
Místo: Kdyně. Počet diváků: 110. Rozhodčí: ČERMÁK Vladimír - MAROUŠEK Karel, KOMANEC Petr.