3.kolo, Moravskoslezský | 1.B třída sk. B, 2020-2021

10. M. Gaži , 20. R. Bochňák (p.) , 45. M. Konečný , 54. D. Gregor
4

Ostrava - Jih doma přivítala Chuchelnou

Třígólová nadílka od domácích

Zápas začal jednoznačně lépe pro domácí mužstvo, kterému už od začátku vycházela kombinace a hosty do žádných šancí nepouštěl, naopak se sám dostával do zakončení. První gól padnul hned ze startu, když se po rohovém kopu odrazil míč přímo k ostravskému útočníkovi Gažimu a ten jej z dvou metrů bez problému dostal do brány. Chuchelná působila ze začátku odevzdaně a na jejím projevu na hřišti to šlo znát. Ve 20. minutě se do střely Ostravského útočníka opřel hostující obránce rukou a rozhodčí tak odpískal pokutový kop, který Bochňák sebevědomě proměnil. Poté se do zápasu dostala na chvilku i Chuchelná a soupeřovu branku se ji povedlo ohrozit po střele jednoho z útočníku, kterou však vynikajícím zákrokem zlikvidoval domácí brankář Chalupecký. Zbytek poločasu byl vyrovnaný, ale v posledních sekundách se stoperovi Ostravy Konečnému povedlo vybojovat na půlce míč a jako nůž máslem projel soupeřovou zálohou, následně obranou a svou sólovou akci zakončil krásným gólem. Rozhodčí už ani nenechal hosty rozehrát a oba celky poslal do kabin.

Ostrava – Jih si vedení pohlídala

Do druhého poločasu vletěli domácí po hlavě po centru z první zakončoval do brány Gregor. Ve 54. minutě byl tak stav 4:0 a do konce utkání už se nijak nezměnil. Hosté se přes ostravský val pokoušeli dostat dlouhými centry do vápna, ale obrana domácích byla neomylná, a i když posledních 20 minut Chuchelná tlačila, tak svou snahu v gól proměnit nedokázala. Ostrava – Jih si tak připsala jednoznačnou výhru a s šesti body se zatím drží v čele tabulky.

FC Ostrava-Jih
Miroslav Černík (trenér): „Byl jsem spokojený s nasazením družstva, protože od začátku prokazovali velkou chuť do hry a snahu prodat to, co pilují a to vše i ve velkém vedru.“

TJ Spartak Chuchelná
Miroslav Bedrunka (trenér): „Dneska jsem nebyl spokojený dá se říct s ničím. Vážně nevím, čím to bylo, jestli horkem, je tam dost krátké a úzké hřiště, nevím. Úplný opak oproti minulému týdnu.“

J. Chalupecký [-] - M. Gaži [-] (58. J. Mecner [-] ) , P. Sporina [-] , M. Mecner [-] (71. M. Belina [-] ) , D. Gregor [-] (61. P. Strempek [-] ) , R. Bochňák [-] , F. Matiášek [-] , R. Stojan [-] , V. Olah [-] (68. S. Řoutil [-] ) , M. Konečný [-] (80. T. Hanečák [-] ) , M. Leščák [-]

T. Náhlík [-] - M. Jiřík [-] (79. R. Kozlovskyj [-] ) , F. Kocián [-] (56. J. Lébl [-] ) , P. Šrámek [-] , D. Stefek [-] - P. Rybenský [-] , J. Gargoš [-] , L. Konečný [-] , D. Honěk [-] - J. Hradil [-] (59. M. Depta [-] ) , P. Valenta [-] -

ŽK: 15. R. Stojan , 48. P. Sporina , 66. M. Konečný .
Hráči zápasu: R. Bochňák .
Počet diváků: 50. Rozhodčí: HOŠEK Jiří - JUŘIČKA Jiří, SLANÝ Jan.