8.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2020-2021

--

Jakubčovice nadále stoprocentní

17

Jakubčovice vyhrály o tři branky.

Jakubčovice na vlastním stadionu prodloužily vítěznou sérii, takže se stále vyhřívají na čele tabulky s maximálním počtem bodů. Malé Hoštice ovšem neprodaly kůži lacino, když se nezabarikádovaly před vlastní šestnáctkou, ale naopak se snažily kombinovat. Hosté naznačili své možnosti při parádní dělovce Šafarčíka, kterou gólman Buček vytáhl ze šibenice. Za zmínku pak stála rovněž sražená střela Dominika Klingera. Domácí začali naplňovat roli favorita ve 34. minutě, když utekli po křídle a přetažený centr zužitkoval nikým neobsazený Murin – 1:0. Krátce po přestávce měl na noze vyrovnání Dominik Klinger, jenže Buček byl znovu pozorný. Fotbalisté z Jakubčovic ukázali mnohem lepší střeleckou efektivitu. V 63. minutě dostal příliš mnoho prostoru Vavroš a chladnokrevně zvýšil na 2:0. Svěřenci hrajícího trenéra Davida Molnára se ovšem s dvougólovým vedením nespokojili. Běžela 71. minuta, když se opět rychle dostali do vápna Malých Hoštic a tentokrát se nemýlil Konrád – 3:0.

TJ Tatran Jakubčovice
David Molnár - hrající trenér: Čekal nás nepříjemný soupeř, který to ukazoval hlavně v prvním poločase. Druhý poločas jsme byli lepším týmem a potvrdili jsme momentální formu a navíc udrželi čisté konto.

TJ Slavia Malé Hoštice
Roman Grygarčík, trenér Malých Hoštic: V první řadě bych chtěl kluky pochválit, protože předvedli velmi sympatický výkon. Myslím si, že jsme Jakubčovice překvapily naší aktivitou. Podle mého názoru jsme jim byli minimálně vyrovnaným soupeřem. Bohužel jsme ale nedávali šance a navíc jsme dostali tři stejné branky, když jsme v šestnáctce neobsadili domácí hráče.“

Z. Buček [-] - L. Chalupa [-] (67. P. Šťastný [-] ) , J. Schreier [-] (80. A. Pavelka [-] ) , R. Šaran [-] (60. J. Petr [-] ) , J. Konrád [-] , T. Murin [-] , D. Vavroš [-] , D. Molnár [-] , O. Malina [-] , D. Staff [-] , Z. Sommer [-]

M. Honka [-] (81. M. Staníček [-] ) - P. Stříbrný [-] , J. Chřibek [-] (85. R. Režnar [-] ) , O. Šafarčík [-] , D. Schrom [-] (71. V. Hrda [-] ) , M. Unruh [-] , D. Klinger [-] , M. Adamčík [-] , D. Kašný [-] , P. Mlýnek [-] , J. Droppa [-]

Počet diváků: 48. Rozhodčí: Duda Radim - POLEDNÍK Radek, ZÁVODNÝ Vít.