4.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2020-2021

--

Vřesina neudržela dvoubrankové vedení

17

Chlebičov se rozešel smírně s Vřesinou.

Začátek zápasu se pro Chlebičov změnil v noční můru, protože již v 1. minutě nepokryli domácí zadáci ve vápně čahouna Hlouška, který přesnou hlavičkou překonal gólmana Mrázka – 1:0. vyrovnat se snažil Radek, jenže brankář Köhler se nenechal překvapit. Další pohroma se na domácí fotbalisty snesla těsně před přestávkou, protože se nechal vyloučit Linda. Ve druhé půli předal Boháč balon Korbelovi, který se sice zbavil svého strážce, ale pálil pouze do míst, kde hlídkoval připravený Köhler.  V 59. minutě tedy znovu udeřila Vřesina, když se uvolnil ve vápně Uhlík a poslal míč nádherně pod víko – 0:2. Chlebičov ovšem neházel flintu do žita a pomohl si standardními situacemi. Nejprve hosté faulovali před šestnáctkou Wocha a z následného trestňáku Boháč málem protrhl síť – 1:2. V samém závěru vyfasoval červenou kartu i hostující Antonín Hruzík a síly na trávníku se srovnaly. Vzápětí vybojoval přímý kop Kolig, který potom načechral do vápna pěkný centr, po němž se chybující Köhler jenom ohlédl, a nechytatelná hlavička Boháče znamenala výslednou remízu 2:2.

SK Viktorie Chlebičov
Adam Korbel, útočník Chlebičova: V tomto zápase nám chybělo pět lidí ze základní sestavy a už od začátku hry to šlo poznat. Neměli jsme skoro nic, a to jsme ještě po vyloučeni Lindy museli hrát v deseti. Ale na to, ze jsme prohrávali 0:2, byli jsme dlouho v oslabení a nakonec jsme ještě vybojovali bod, tak můžeme být rádi za remízu.“

FC Vřesina
Petr Dombrovský (trenér): Hráči nepřistoupili k zápasu, tak jak se má. Byli upozorňování, že Chlebičov hraje až do konce. Největším soupeřem Vřesiny je tudíž Vřesina. Domácí neměli dobrý vstup do zápasu, ale od 70. minuty využili naši slabosti, a vrátili se do zápasu a dokázali vyrovnat. Jsem zklamaný. Takhle se fotbal hrát nedá.

T. Mrázek [-] - F. Woch [-] , M. Došla [-] , M. Stošek [-] , M. Starý [-] , T. Boháč [-] , J. Radek [-] (33. J. Otlík [-] ) , A. Korbel [-] , F. Linda [-] , R. Kolig [-] , M. Číp [-]