2.kolo, Moravskoslezský | 1.A třída sk. A, 2020-2021

Soupeři se rozešli smírně

2. P. Turanský (p.) , 8. P. Turanský (p.) , 62. L. Moravec - 18. A. Korbel , 78. J. Radek , 92. A. Korbel
14

Darkovičky hostily Chlebičov

Sobotní utkání mezi Darkovičkami a Chlebičovem nabídl vynikající útočnou podívanou. V domácím dresu na sebe často upozorňoval Horváth, který v úvodních osmi minutách zařídil dvě penalty. Za záchrannou brzdu zatahali Linda s Došlou a Turanský byl v obou případech při penaltách neomylný – 2:0. Hosté se vrátili zpět do zápasu v 18. minutě. Radek rychle hodil aut na Korbela, který odvážně vnikl do šestnáctky a nekompromisním bodlem upravil na 2:1. Ještě předtím navíc Korbel zahodil obrovskou příležitost po prudkém centru Radka. V 62. minutě se ovšem dopustil hrubé chyby Došla, kterého obral o míč rychlonohý Moravec a gólman Mrázek opět lovil balon ze své sítě – 3:1. Darkovičkám samozřejmě narostla křídla, jenže Moravec, Surovec anebo Hanus gólovou pojistku odmítli. Postupem času se tak domácí začali strachovat o vedení, což se jim zákonitě vymstilo. Nejprve si Radek naběhl na diagonální pas Kužela a poslal míč do protipohybu brankáře Drobce – 3:2. Kalich hořkosti si Darkovičky dopily až do dna v nastaveném čase. Korbel si totiž vychutnal tři domácí zadáky a postaral se o dělbu bodů – 3:3.

FK Darkovičky
Radim Karsten, trenér Darkoviček: „Remízu ještě teď rozdýchávám. Ještě čtvrthodinku před koncem jsme vedli o dva góly a stejně jsme nevyhráli, což se prostě nesmí stávat. Chlebičov sice předvedl kvalitní výkon, ale jednoznačně jsme ztratili dva body. Doplatili jsme na zahozené šance a individuální chyby, když jsme si nepohlídali standardní situace.“

SK Viktorie Chlebičov
Lukáš Gabaj, asistent trenéra Chlebičova: „Remízu bereme všemi deseti. Dá se říct, že jsme získali zlatý bod. Velké problémy nám dělali domácí útočníci, kteří byli velmi rychlí. Naši obránci nestíhali a z toho vzešly obě penalty. Za stavu 3:1 už se zdálo, že je s námi konec, ale kluci se nadechli k závěrečnému náporu. Soupeř začal zdržovat, což se mu vymstilo.“

V. Drobec [-] - D. Horváth [-] (90. D. Bochňák [-] ) , A. Hanus [-] , L. Kuba [-] (13. O. Diviš [-] ) , N. Andrýsek [-] , L. Moravec [-] (88. D. Strachota [-] ) , K. Surovec [-] , P. Turanský [-] (76. T. Kabich [-] ) , P. Buchvaldek [-] , M. Bajger [-] (66. M. Gai [-] ) , L. Lindovský [-]

T. Mrázek [-] - M. Došla [-] (76. M. Číp [-] ) , L. Kužel [-] , M. Stošek [-] (61. L. Buga [-] ) , M. Starý [-] , T. Boháč [-] , J. Radek [-] , M. Dzierža [-] , D. Matyášek [-] (61. R. Kolig [-] ) , A. Korbel [-] , F. Linda [-]

ŽK: 41. D. Horváth , 90. T. Kabich - 2. F. Linda , 7. M. Dzierža , 44. M. Stošek , 84. J. Radek , 93. A. Korbel .
Počet diváků: 120. Rozhodčí: MALÝ Tomáš - BRABEC Roman, KROKOSZ Zdislav.