3.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2020-2021

62. T. Kisza (p.) , 71. A. Liberda , 80. D. Marosz , 87. A. Liberda
17

Ve třetím kole hostila Bystřice celek z Dolních Datyní.

Poločas bez branek

Nedělní odpoledne nám nabídlo souboj mezi Bystřicí a Dolními Datyněmi. V 7. minutě se dostal tváří v tvář brankáři Badura a chytrým lobem sice překonal Vasilka, ale trefil pravou tyč. V 11. minutě se dostal od pravé lajny až na střed před vápno Cileček, avšak jeho střelu levačkou na zadní tyč si Paleček pohlídal. V 17. minutě vystřelil z úhlu Kučera. Jeho pokus Paleček vyrazil jen k nohám Cilečkovi, který z voleje tvrdou ranou minul levou tyč jen o kousek. Ve 34. minutě se po prodloužení nákopu od Vasilka Cilečkem prodral do vápna Marek, ale Paleček jej vychytal. Ve 40. minutě vyzkoušel pozornost Palečka z dálky Rozsíval, ale jeho ránu s klidem lapil. Ve 44. minutě pálil ze střední vzdálenosti Cileček jen vedle pravé tyče.

Rozhodla čtyřgólová půlhodina

Hned v úvodu se dostal ke střele Buryan, ale z dobré pozice rozvlnil jen boční síť. V 51. minutě našel Rozsíval Marka, který pár metrů za šestnáctkou vystřelil nad branku. V 58. minutě si hosté vytvořili několik šancí, a nakonec i dal Cileček gól, ale kvůli předcházejícímu faulu na brankáře neplatil. V 61. minutě se po rohovém kopu hostí dostali domácí do rychlého protiútoku, kdy se míč dostal k Liberdovi, který si ho sice ukopl na roh šestnáctky, ale dostal se k němu ještě před Vasilkem, který ho poslal k zemi a rozhodčí ukázal na penaltový puntík. V 62. minutě se k penaltě postavil Kisza a napálil jej doprostřed brány, protože Vasilko zvolil skok do strany – 1:0. V 71. minutě dostal míč do ulice Liberda a následně lobem překonal Vasilka – 2:0. V 80. minutě se po rohovém kopu dostal na hranici velkého vápna ke střele Marosz a střelou k pravé tyči překonal Vasilka – 3:0. V 86. minutě vystřelil z dálky Gistinger, pouze však doprostřed brány. V 87. minutě nákop z přímého kopu z půlky hřiště na zadní tyči hlavičkoval Krezelok podél malého čtverce na druhou stranu na volného Liberdu, který rybičkou poslal míč do prázdné branky – 3:0. O minutu později po sklepnutí vystřelil zpoza vápna Cileček, ale opět nad bránu.

Bystřice si připisuje doma další tříbodový zisk. Dolní Datyně stále bez bodu.