3.kolo, Moravskoslezský | Krajský přebor , 2020-2021

Bílovec vyloupil Hlubinu

16

Ve třetím kole hostila Hlubina celek z Bílovce.

Bezbrankový první poločas

Sobotní odpoledne nám nabídlo souboj mezi Hlubinou a Bílovcem. Hned v 1. minutě se dostal k hlavičce po centru z pravé strany Střelec, ale zamířil mimo. Od té doby však dlouho větší šance nepřišla. Na obou stranách bylo několik pokusů, ale všechny mířily pánubohu do oken. V 15. minutě měla Hlubina příležitost ke skórování, ale Jaška dobře zasáhl a míč vyrazil. Ve 25. minutě prošel skrz obranu Petrík a jeho přízemní střelu k pravé tyči dokázal Jaška schovat v rukavicích. Na druhé straně se o minutu později po přihrávce Cverny otočil s míčem Mozol a jeho technické střele levačkou na zadní tyč chybělo jen pár centimetrů. Ve 32. minutě se propracoval do šance Dluhoš, ale Otoupalík mu míč vzal spod kopaček. Ve 37. minutě se po centru z pravé strany dostal k hlavičce Střelec. Jeho střelu dokázal ještě reflexivně vyrazit Otoupalík a následná dorážka Pavlíka skončila na břevně.

Jediný gól vstřelil Střelec

Ve 46. minutě se dostal ke střele zpoza vápna Cverna, ale jeho pokus mířil přímo doprostřed branky. V 50. minutě vedl míč až z půlky do šestnáctky Mozol a vystřelil na bližší tyč, ale jeden z bránících hráčů dokázal míč zblokovat na roh. Z toho se následně dostal k hlavičce Střelec, ale přestřelil. V 61. minutě protečoval centr z pravé strany od Mozola před brankářem Střelec a otevřel skóre zápasu – 0:1. Dlouhých dvacet minut utkání nepřineslo větší šanci. Spousta střel byla zblokována a finalní fáze obou týmů byla žalostná. V 81. minutě akrobaticky zakončoval Dybal, ale Otoupalík dokázal míč vyrazit mimo. V 82. minutě se vyznamenal Otoupalík, když nejprve střelu Mozola dokázal vyrazit a následnou dorážku do prázdné od Marka Sochy dokázal na čáře ještě zachytit, a ještě živil naději domácích na vyrovnání. Domácím však došly nápady a do konce zápasu nic kloudného nevymysleli. V závěru navíc měl šanci Střelec, ale svou střelou jen rozvlnil boční stranu sítě.

Hlubina tak doma ztratila. Bílovec nadále natahuje svou vítěznou šňůru.

TJ Unie Hlubina
J. Otoupalík [-] - J. Vančo [-] , J. Krčmařík [-] (46. J. Tomek [-] ) , J. Hanauer [-] (57. M. Švábík [-] ) , J. Dziža [-] , M. Petrík [-] (75. R. Šamara [-] ) , O. Klíma [-] , M. Sasko [-] (68. P. Karel [-] ) , J. Hommes [-] (57. V. Ulman [-] ) , F. Gaži [-] , J. Frébort [-]

FC Bílovec
R. Jaška [-] - J. Tomášek [-] , M. Socha [-] (83. M. Telnar [-] ) , P. Střelec [-] , O. Cverna [-] , V. Mozol [-] , M. Limanovský [-] , O. Pavlík [-] (59. M. Raszyk [-] ) , D. Dybal [-] , A. Dluhoš [-] (59. T. Socha [-] ) , Z. Dresler [-]

ŽK: 37. J. Hommes , 45. J. Krčmařík , 68. M. Švábík - 38. P. Střelec .
Hráči zápasu: P. Střelec .
Počet diváků: 119. Rozhodčí: SVOBODA Marian - SZWED Marek, SLANÝ Jan.