9.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | III. třída sk. A, 2015-2016

--

Na co 11 hráčů?

49. P. Jakubal , 61. P. Jakubal , 70. T. Jakubal - 5. E. Hůrka , 29. J. Klas (p.) , 44. J. Klas , 57. T. Koch , 74. E. Hůrka , 79. T. Koch , 84. J. Michlík
0

Hroznětín měl nevýhodu cizího prostředí a ještě musel zápas odehrát v desíti hráčích. To Hroznětínu nedělalo sebemnší problém a zápas vyhralí vcelku vysokou výhrou 3:7.

Domácí si nesli do šatny tři fíky

Hroznětín nastoupil do zápasu pouze v deseti lidech, což nasvědčovalo tomu, že to nebude lehký zápas. Přes absenci jednoho hráče si hosté vytvářeli dost šancí, ze kterých těžili hned ze začátku zápasu. V 5. minutě se trefil hráč Hůrka Erik, který úspešně po celý zápas nahrazoval jedenáctého hráče. Po rychlém gólu se hra na následující čtvrt hodinku uklidnila. Klid narušil ve 29. minutě Klas Jiří, který proměnil pokutový kop. Hroznětín si nadále vytvářel dost šancí a 1. poločas zakončil třetím gólem Klas Jiří, kterým přinesl klid do kabiny.

Mohl to být krásný obrat

Do druhého poločasu nastoupila plně odpočatá Pila, která hned ze začátku poločasu ukázala, že se ještě budou dít věci. Ve 49. minutě vstřelil gól Jakubal Pavel. Stav 3:1 vypadal pro domácí lépe. Ovšem v 57. minutě z výšil náskok hostů Koch Tomáš.  Výsledek opět vypadal pro domácí dost hrozivě, hlavně autorovi první branky se výsledek moc nezamlouval a v 61. minutě se ho rozhodl změnit svým druhým gólem na 4:2, kdy využil rychlého protiútoku. K velkému zdramatizování a zhoršení nálady domácích došlo v 70. minutě, kdy hráč z jedenácti členého týmu Jakubal Tomáš vstřelil kontaktní branku. Povzbudivý výsledek 4:3 mohla vylepšit penalta v 75. minutě, která ke vší smůle domácích nebyla proměněna a velké drama se nekonalo. Naopak hosté dokázali vstřeli branku, která je vrátila do svého klidu a pokračovat ve svém kombinačním fotbalu. Ze svých kombinací hosté do konce zápasu vytěžili ještě dva góly, kterými zdánlivé drama definitivně utnuli.

TJ Olympie Hroznětín B
Trenér: Hrát v deseti samozřejmě není příjemné, ale jsem rád, že jsme to zvládli.

TJ Baník Pila B
R. Hromádka [-] - J. Tišnovský [-] , P. Jakubal [-] , R. Mudra [-] (46. R. Vavřina [-] ) , V. Šimůnek st. [-] , T. Jakubal [-] , P. Belbl [-] , R. Čapek [-] , M. Vavřina [-] , L. Matoušek [-] , J. Rytíř [-]

J. Rams [-] - M. Mičkanin [-] , L. Eret [-] , L. Pěkný [-] , M. Schneider [-] , E. Hůrka [-] , F. Šolle [-] , J. Michlík [-] , P. Zahrádka [-] , T. Koch [-] , J. Klas [-]

ŽK: 55. L. Matoušek , 77. P. Jakubal .
Místo: tráva. Počet diváků: 40. Rozhodčí: Talpáš Petr - MATOUŠKOVÁ Martina (N), PROVAZNÍK Jakub (N).