1.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2015-2016

--

--

Sedlec v osmigólové přestřelce porazil Bečov

0

Domácí porazili svého soupeře 5:3 a to zejména díky čtyřem brankám Dalina Schönwaldera.

Aktivní vstup domácích

Domácí Sedlec byl od samého začátku lepším týmem a svou převahu dokázal po devíti minutách přetavit v branku. Skóre utkání otevřel Dalin Schönwalder. Sedlec měl herně nadále navrch, další branky ale dlouho nepřicházely. Ve 40. minutě byla pro domácí odpískána penalta, té se ujal Lukáš Berger, který s přehledem proměnil. Další góly v první půli k vidění nebyly, domácí tak šli do šaten s dvoubrankovým náskokem.

Hosté snížili v závěru

Sedlec měl i do druhé části skvělý vstup a už po pěti minutách hry zvýšil svůj náskok. Na 3:0 upravil přesnou ranou Dalin Schönwalder. Stejný hráč završil v 68. minutě hattrick a zvýšil už na 4:0. Jen o minutu později se hostům podařilo korigovat skóre a to zásluhou branky Tomáše Borka. Uplynuly však jen další čtyři minuty a Sedlec opět vedl o čtyři góly. Pátou branku svého mužstva vstřelil kdo jiný, než Dalin Schönwalder. Domácí v závěru lehce polevili a hostům se tak v posledních minutách podařilo snížit. Nejprve se v 89. minutě prosadil svou druhou brankou zápasu Tomáš Borek a jen o minutu později upravil skóre na konečných 5:3 pro Sedlec Josef Bledý.

TJ KSNP Sedlec
Redakce tjsedlec.cz: V prvním poločase vstřelil branku Dalin Schonwalder a po něm se z penalty nemýlil Lukáš Berger. Ve druhé půli Dalin řádil, vstřelil 3 góly a prakticky sám porazil Bečov. Bečovští hráči už jen na konci stačili změnit "debakl" na "přijatelnou prohru". Zdroj: tjsedlec.cz

M. Flekáč [-] - J. Osten [-] , J. Janáček [-] , F. Petra [-] , P. Kadlec [-] - P. Fučík [-] (46. J. Budil [-] ) , J. Hofman [-] , P. Krejsa [-] - L. Berger [-] , D. Schönwalder [-] , T. Fenkl [-]

TJ Slavoj Bečov nad Teplou
V. Sivák [-] - T. Borek [-] , J. Braniš [-] , L. Miko [-] , M. Havlovic [-] - P. Špak [-] (89. L. Tomášek [-] ) , Š. Tichý [-] (64. S. Mollaev [-] ) , T. Bílý [-] , J. Psohlavec [-] - E. Zelinka [-] , J. Bledý [-]

ŽK: 34. D. Schönwalder .
Hráči zápasu: D. Schönwalder - T. Borek .
Místo: tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Grůza David - MATĚJKA Aleš, ONCIKR Štěpán (N).