Volary si doma zastřílely


Branky


10

Report zaslal Ladislav Beran. Děkujeme!

Poslat fotky a informace ze zápasu nebylo nikdy jednodušší. Jak na to se dozvíte zde.

Domácí po půli vedli

Po půlroční pauze, která znamenala zrušení jarní části fotbalových nejnižších soutěží z důvodu pandemie Coronaviru, se opět rozběhlo fotbalové soukolí. Okres Prachatice bude hrát letos nově a to Okresní přebor a Okresní soutěž, V obou je osm týmů, vítěz přeboru postoupí do IB.třídy, poslední sestoupí a vítěz soutěže postoupí do přeboru. Pro fotbal dobře neboť, postoupit bude chtít každý a sestoupit nikdo. Osm celků tak čeká možná dobré fotbalové období. V soutěži půjde o postup a tak i zde to může být zajímavé. Volarští hrají okresní přebor a prvním soupeřem po půlroce jim byl tým ze Čkyně odkud přijela rezerva prvního týmu. Po půlročním půstu jsem čekal větší návštěvu a padesátka co přišla, musela být spokojena.

 

 Dva rozhodčí Pavol Sýkora a Václav Heinzl, doplnil laik Lukáš Iliev ml.přivedli na hrací plochu tatranu ve Volarech oba týmy a k vidění byl dobrý fotbal.

 

Zápas začal opatrně a domácí úvod trochu prospali. Hosté se dostali do první šance, kterou ještě Medek neproměnil, zakrátko ale již hosté po Medkově zakončení vedli. Hned z protiútoku domácí vyrovnali Podrackým. Volarští se uklidnili a přidali zakrátko druhý gól  Vairichem. Tato branka znamenal klid a v podstatě rozhodla o dalším průběhu. Hosté ztratili půdu pod nohama a volarští se posadili na koně, jehož uzdu již nepustili po zbylé minuty utkání. Do dvacáté minuty získal Tatran tlak, ale Kubát, Iliev ani Jaroušek nepřekonali výborně chytajícího Kaince.  Závěr první dvacetiminutovky přinesl třetí gól z kopaček Ilieva a domácí dostali utkání pod kontrolu.

Domácí si vedení pohlídali

 Druhý poločas přinesl stejný obraz, volarští přidali Jarouškem, který tím podtrhl svůj velmi dobrý výkon a Švehlou další branky a od páté branky se zápas dohrál.

 

Musím pochválit oba týmy, za předvedenou hru a hostům vyslovit poklonu, byť se pro ně zápas nevyvíjel dobře hráli až do konce s otevřeným hledím. Za domácí chválím, mladého Jiřího Jarouška, který odehrál výborné utkání z hostujících řad to byl gólman Kainc, který zabránil větší prohře a svými zákroky ukázal, že stále umí.Počet diváků: 50. Rozhodčí: Sýkora Pavol [8.0] - HEINZL Václav, ILIEV Lukáš (N).

Našli jste nějakou chybu? Rádi ji opravíme.

Stačí ji jednoduše napsat přímo k zápasu pomocí tlačítka Poslat report, co nejvíce nám nedostatek popište a my zajistíme, aby vše bylo v pořádku.

Komentáře

Pro psaní komentářů musíte být přihlášen.
Hodnocení úrovně zápasu: 7
Rozhodčí - Sýkora Pavol: 8
Občerstvení - nápoje: 10
Občerstvení - jídlo: 10
Hrací plocha: 10
Výkon domácích - TJ Tatran Volary: 7
Výkon hostů - SK Čkyně B: 5
Hráč utkání - domácí: Jiří Daniel Jaroušek
Hráč utkání - hosté: Josef Kainc
Hodnocení hráčů - domácí: Jaroslav Jarkovský - 7, Michal Sedlák - 7, Michal Kalík - 7, Tomáš Kočárek - 8, Václav Kubát - 8, Patrik Beneš - 6, Petr Vairich - 8, František Podracký - 7, Jiří Daniel Jaroušek - 9, Vladimír Svěchota - 8, Kamil Plzák - 6, Lukáš Hybner - 8, Zdeněk Dočekal - 8, Pavel Švehla - 8, Lukáš Iliev - 8,
Hodnocení hráčů - hosté: Josef Kainc - 8, Jaroslav Král - 4, Jiří Lipovský - 6, Jiří Staš - 4, Adam Krnák - 5, Lukáš Toman - 4, Tomáš Had - 5, Petr Tancibudek - 4, Michal Turek - 6, Zbyněk Stejskal - 6, Alois Medek - 4, Jakub Sluka - 4, Vladyslav Selivanenko - 4,

Tip: výhra domácích

Bude to nesmírně těžké pro oba a vyhrají šťastně domácí.

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Funkcionář, Administrátor klubu, Zpravodaj, Vedení klubu - SK Čkyně | Jihočeský | Prachatice

Tip: výhra hostů

Tip: výhra domácích

Rozhovory


Tabulka Z Skóre B
1 TJ Vitějovice 4 17:7 12
2 SK Vacov B 4 13:3 10
3 FC Vlachovo Březí 4 16:9 7
4 TJ Tatran Volary 4 11:13 4
5 1. FC Netolice B 3 8:10 4
Zobrazit celou tabulku

  Nejlepší střelci Góly
1 Miroslav Raušer 4
2 Martin Mls 4
3 Petr Šeda 4
4 Jan Toncar 4
5 Radek Mráz 3
Zobrazit celou tabulku

Jméno ZB Ú BE
1 Kamil Mlynar 8 66% 1
2 Miroslav Turek 7 58% 0
3 Jiří Vondrka 7 58% 1
4 Venca Likeš 6 50% 0
5 Ladislav Beran 5 41% 0
Zobrazit celou tabulku