13.kolo, Karlovarský | Karlovy Vary | Okresní přebor , 2015-2016

Sedlec vybojoval tři body na hřišti Kyselky

0

Po bezbrankové první půli rozhodla přestřelka v poločase druhém.

První půle bez branek

V první půli se obě mužstva spíše oťukávala a případné šance dokázaly zastavit obrany na obou stranách, ojediněle zasahovali i brankáři Cupal a Flekáč. Branka v první půli nepadla, do kabin se šlo za bezbrankového stavu.

Hosté úspěšnější v závěrečné přestřelce

Druhá polovina už byla zcela o něčem jiném. Pětigólovou přestřelku nakonec ovládli hosté, za které se postupně prosadili Jiří JanáčekPetr Krejsa František Petra. To Kyselka se dokázala prosadit pouze dvakrát díky brankám Josefa KlimentaTomáše Doležala. Sedlec tak nakonec zvítězil na hřišti Kyselka 3:2 a v prvním zápase sezony si připsal tři body.

TJ KSNP Sedlec
Redakce tjsedlec.cz: První poločas byl vyrovnaný. Napřed vládl Sedlec, potom Kyselka. První gól zařídil náš Tomáš Fenkl. Druhá půlka začala náporem Kyselky, ale gól vstřelil Sedlec. Domácí dál tlačili, ale další branku opět vstřelil Sedlec. Domácí poté sice snížili ještě na 2:3, ale tři body z premiérového utkání Jiřího Ostena na lavičce hostů putují do Sedlece. Zdroj: tjsedlec.cz

SK Kyselka
L. Cupal [-] - J. Hlaváč [-] , O. Toušek [-] , V. Hudec [-] , T. Doležal [-] , D. Homolka [-] , F. Vandák [-] , V. Beneš [-] , M. Papánek [-] , J. Kliment [-] , P. Čada [-]

M. Flekáč [-] - J. Janáček [-] , V. Patera [-] , P. Kadlec [-] , Š. Oncikr [-] - L. Tůma [-] , P. Krejsa [-] (46. F. Petra [-] ) , J. Hofman [-] - M. Kováč [-] , L. Berger [-] , T. Fenkl [-] -

ŽK: 21. J. Hlaváč , 50. V. Hudec - 39. L. Berger .
Hráči zápasu: J. Kliment - J. Janáček .
Místo: tráva. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Hrubý Vít - HLAVÁČ Josef (N), KREJČÍ Zdeněk (N).