1.kolo, Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. B, 2015-2016

--

--

Hranice si bez problémů poradily s Křižovatkou

0

Křižovatka přijela do Hranic jen s jedenácti hráči a i díky tomu prohrála rozdílem třídy.

Skvělý start domácích

Domácí vstoupili do utkání skutečně parádně a po šestnácti minutách spustili svou kanonádu. Nejprve se prosadil David Dorotovič, ještě ve stejné minutě dokázal zvýšit na 2:0 Jan Starsiak a stejný hráč se prosadil i ve 23. minutě, kdy zvýšil už na rozdíl tří branek. Domácí, hrající proti týmu bez náhradníků si výsledek do poločasu pohlídal, do šaten se tak šlo za stavu 3:0.