2.kolo, Jihočeský | Jindřichův Hradec | III. třída sk. A, 2020-2021

Halámky si doma zastřílely

7

Report a ohlas zaslal Jiří Samec. Děkujeme!

Domácí po půli vedli

Za velmi slunného letního počasí přijela do Halámek rezerva Horního Žďáru tvořena především staršími hráči a ta utkání pojala ve stylu udělat si žízeň. Ale k jejich cti se sluší přiznat, že zápas hráli až do konce. O výsledku však bylo rozhodnuto velmi brzy, domácí spustili kanonádu již ve 4.min kdy se poprvé trefil M.Slavík 1:0,postupně se mezi střelce vystřídal s M.Bubalem, když oba si shodně připsali dvě branky a přihrávkami na další nešetřili. Pak se po rohovém kopu a několika odrazech trefil k tyči tvrdou ranou R.Adensam 5:0.Mezi časté nahrávače patřil i Pavel Novák a Jiří Herzog, který pěkným centrem nechal vyniknout krásnou hlavičkou M.Svobodu 6:0. A když ve 41.min zkompletoval hattrick M.Bubal, svítilo na tabuli poločasové skóre 7:0.

Domácí si vedení pohlídali

Do druhé půle domácí značně polevili a přišla pro ně bohužel krutá rána v podobě svalového zranění právě M.Bubala, který utkání nedohrál. Své branky se po sólové akci dočkal i P.Novák, který zvyšoval již na 8:0. A poslední tečkou byla nahrávka M.Svobody na volného R.Adensama, který opět nekompromisně po zemi k tyči stanovil na konečných 9:0.

TJ Sokol Halámky/Hranice
Jiří Samec (vedoucí): Hosté přijeli hlavně udělat si žízeň, ale utkání poctivě odehráli a k ničemu se nesnižovali za což jim děkuji. Nám kazí radost z vítězství svalové zranění Martina Bubala.

J. Štochl [-] - R. Duda [-] , K. Juráň [-] , P. Kollmann [-] , J. Macho [-] - J. Herzog [-] , A. Havel [-] , M. Slavík [-] , P. Novák [-] , R. Adensam [-] - M. Bubal [-]