1.kolo, Jihočeský | České Budějovice | III. třída sk. A, 2020-2021

--

Olympie spustila kanonádu, Vrábče nastřílela pět gólů za poločas

19. M. Lávička , 75. S. Knytl , 77. S. Knytl - 36. J. Mezera , 50. D. Maruška , 61. L. Ponec , 65. J. Maruška , 86. L. Ponec (p.) , 88. J. Brom
5

Zápas dvou rozdílných poločasů se uskutečnil na hřišti ve Vrábče. Domácí hostili rezervu Týna nad Vltavou, a zatímco úvodní půle skončila remízou, ta druhá přinesla demolici domácího týmu, když dostali pět branek a nakonec prohráli vysoko 3:6.

FK Olympie Týn nad Vltavou B
Jaroslav Brom (hráč): Kam až moje paměť sahá (do roku 2014), ve Vrábči jsme ještě nevyhráli. Letos jsme to chtěli zlomit, i když jsme k zápasu jeli jen s velmi umírněným sebevědomím. Přes léto jsme párkrát potrénovali, přátelák jsme nehráli, naše forma tedy byla velkou neznámou. První poločas byl oťukávací, domácí měli šance, my jsme zkazili spoustu přihrávek v nadějných situacích a byli jsme tak rádi, že se nám podařilo alespoň vyrovnat na 1:1. V kabině jsme si o pauze říkali, že máme na vítězství. Podařilo se nám zpřesnit hru a odskočili jsme na 4:1. Zdálo se být rozhodnuto, domácí ale dvěma rychlými góly snížili na 4:3. Všichni jsme si vzpomněli na zápas ve Vrábči před 2 lety, kdy jsme vedli 3:0 a nakonec jsme byli rádi za remízu 5:5. Historie se neopakovala. Naše hrající legenda Mary i v 37 letech utekla obraně, domácí hráč ho po kličce brankáři musel zprasit - červená, penalta a Luka Pony dal precizně na 5:3. Na tenisové skóre 6:3 jsem upravil já nádherným kopyťáckým centrem, který se mi svezl na šajtli a zapadl do brány. Asi nám přinesly štěstí naše nové kohoutí dresy, chvílemi jsme hráli jako jihočeský Tottenham.

TJ Vrábče
J. Beran [-] - M. Lerche [-] , L. Koclíř [-] , K. Bašta [-] , J. Ohrazda [-] , J. Vejskrab [-] , S. Knytl [-] , M. Lávička [-] , T. Knytl [-] , M. Vrba [-] , D. Kokrment [-]

J. Adzima [-] - M. Procházka [-] , O. Galuška [-] , V. Nesvačil [-] , O. Lukeš [-] , V. Švík [-] , J. Brom [-] , M. Ponec [-] , L. Ponec [-] , J. Maruška [-] , D. Maruška [-]

ŽK: 58. S. Knytl , 61. K. Bašta - 26. J. Mezera . ČK: 85. K. Bašta .
Hráči zápasu: J. Maruška , M. Procházka .
Počet diváků: 40. Rozhodčí: Formánek Luboš - SEETHALER Martin (N), BROM Daniel (N).