3.kolo, Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A, 2015-2016

--

Teplá doma udolala Mariánské Lázně

0

Diváci v Teplé viděli vyrovnané utkání, tři branky, ale také dvě červené karty.

Domácí Teplá vstoupila do utkání velmi dobře a po pěti minutách se ujala vedení. První branku domácího týmu vstřelil Richard Kozic. Hostům se ale už po deseti minutách podařilo vyrovnat zásluhou branky Tomáše Votavy. V prvním poločase byl poté k vidění vyrovnaný fotbal, ani jednomu mužstvu se ale nepodařilo vstřelit vedoucí branku, a tak po 45 minutách platil stav 1:1.

Teplá vstoupila do druhé půle stejně jako do té první a v 50. minutě šla opět do vedení. Vedoucí branku svého mužstva vstřelil Lukáš Dubský. Hosté se ve druhé půli snažili o vyrovnání, to se jim ale nepodařilo. Černou kaňkou na těsnm vítězství domácích byly dvě červené karty, které obdrželi Rudolf Mydloch ml. a Stanislav Mydloch.

TJ Sokol Teplá
M. Bydžovský [-] - P. Švábek [-] , Z. Koudelka [-] , P. Dvořák [-] , R. Mydloch [-] , A. Psohlavec [-] - J. Bartoška [-] , R. Novák [-] , R. Kozic [-] (47. L. Dubský [-] ) , D. Novák [-] - S. Mydloch [-] -

TJ Lokomotiva Mariánské Lázně
J. Bednár [-] - P. Kříž [-] , T. Černík [-] , V. Tišer [-] , F. Polanský [-] - M. Schwertschal [-] , P. Černík [-] , P. Šimice [-] , D. Žižka [-] (35. O. Kretschmer [-] ) - T. Votava [-] , J. Babáček [-]

ŽK: 1. S. Mydloch - 1. V. Tišer , 1. P. Černík . ČK: 1. R. Mydloch , 1. S. Mydloch .
Hráči zápasu: L. Dubský - T. Votava .
Místo: tráva. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Kroupa Jiří - HRABOVSKÝ Pavel (N), VOKÁČ Jaroslav (N).