3.kolo, Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A, 2015-2016

23. J. Kutil , 27. J. Kutil , 33. T. Pikl , 89. J. Kutil - 40. D. Ziatek
0

Domácí porazili trstěnické "béčko" i díky hattricku Josefa Kutila.

Jednoznačná první půle

Hleďsebe vstoupila do první půle aktivně a soupeře od prvních minut tlačila. Hosté se stačili tlaku soupeř bránit až do 23. minuty, kdy se prosadil Josef Kutil, jenž tak otevřel skóre zápasu. Trvalo jen další čtyři minuty a domácí své vedení zdvojnásobili, svůj druhý gól v zápase totiž vstřelil opět Josef Kutil. Ve 33. minutě už vedla Hleďsebe 3:0, když přidal třetí branku utkání Tomáš Pikl. Hosté ovšem dokázali ještě do poločasové přestávky snížit, o gól Trstěnic se postaral David Ziatek. Do kabin se tak šlo za stavu 3:1.

Klidný druhý poločas

Hra se ve druhé půli uklidnila a domácí, kteříse soustředili zejména na defenzivu, svého soupeře do mnoha šancí nepustili. Při několika situacích podržel Velkou Hleďsebe i gólman Jan Pecher. Poslední branka zápasu padla v samotném závěru. Skóre zápasu i svůj hattrick uzavřel minutu před koncem Josef Kutil. Velká Hleďsebe porazila Trstěnice B 3:1.

TJ Sokol Velká Hleďsebe
J. Pecher [-] - A. Novák [-] , V. Vránek [-] , K. Bystřický [-] - J. Korec [-] , T. Pikl [-] , O. Charvát [-] , L. Baťko [-] - L. Kutil [-] , J. Kutil [-] - J. Šanda [-]

TJ Rozvoj Trstěnice B
A. Helembai [-] - D. Vorel [-] , J. Květoň [-] , J. Máder [-] , M. Derka [-] - K. König [-] , D. Ziatek [-] , J. Horní [-] , J. Švajgl [-] - M. Rác [-] , M. Kala [-] -

ŽK: 35. L. Baťko - 55. M. Derka , 61. J. Máder .
Hráči zápasu: J. Kutil - D. Ziatek .
Místo: tráva. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Tvrdík Ivan - COUFAL Jaroslav, HRNČÁL Jiří.