7.kolo, Karlovarský | Cheb | Okresní přebor sk. A, 2015-2016

--

14. J. Mucek , 20. N. Elias , 26. N. Elias , 57. M. Purkrt - 43. A. Paur
0

TJ Sokol Drmoul
Martin Moucha: Od začátku velmi dobré utkání, hrané s velkým pohybem a nasazením, s pěknými akcemi na obou stranách, ale přece jenom navrch měli domácí, kteří nakonec získali 3 výhru v řadě při skóre 25:1. S výjimkou posledních 10 minut první půle kdy hosté snížili na 1:3, měl Drmoul utkání pevně v rukou a zaslouženě zvítězil. Z hostů velmi agilní a nebezpečný Paur, za domácí vynikající výkon po celý zápas a to i v defenzívě (!!!) Elias, autor dvou branek.

V. Švinger [-] - M. Purkrt [-] , K. Novotný [-] , R. Klofanda [-] , M. Blažek [-] (79. J. Rulík [-] ) - J. Mucek [-] , T. Kafka [-] , T. Nápravník [-] (54. Š. Jiří [-] ) , P. Kóša [-] - T. Šelmek [-] (74. T. Bolek [-] ) , N. Elias [-] -

TJ Lokomotiva Mariánské Lázně
J. Bednár [-] - P. Černík [-] , V. Tišer [-] , F. Polanský [-] (46. M. Průcha [-] ) - D. Žižka [-] (82. J. Babáček [-] ) , J. Schwertschal [-] , A. Paur [-] , P. Šimice [-] , D. Lorenc [-] - J. Martínek [-] , T. Votava [-] -

ŽK: 82. J. Rulík - 54. P. Černík .
Hráči zápasu: N. Elias - A. Paur .
Místo: tráva. Počet diváků: 120. Rozhodčí: Henych Karel - FURIŠ Adam, KUCHTA Radek.