1.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

--

--

Nováček z Kraslic bere první body. S prázdnou odjíždí Studánka

0

Kraslice jakožto nováček v I. B třídě přivítaly na své půdě v rámci 1. kola Studánku. Tu nakonec dokázali díky dvěma brankám v prvním poločase porazit 2:1 a získat tak první tři body do tabulky.

Už první minuta utkání přinesla první branku. O tu se postaral Petr Müller, jenž prostřelil brankáře Kašpárka v brance Studánky. Vedení nováčkovi soutěže vydrželo bezmála čtvrt hodinu. Pak se totiž trefil hostující František Repčík a bylo vyrovnáno. Hra byla vyrovnaná, ale výsledek dlouho nerozhodný nezůstal. O rozdílovou branku se totiž v 32. minutě postaral domácí David Palocsányi

Druhý poločas byl vyrovnaný a nepřinesl vyložené brankové přiležitosti. Když už se jeden z týmů dostal alespoň do nějaké, poradili si s tím brankáři Hofman na straně Kraslice, Kašpárek na straně hostujícího celku. A protože už 136 diváků žádnou další branku nevidělo, získali Kraslice své první tři body do tabulky v I. B třídě.

SK Kraslice
P. Hofman [-] - J. Rohan [-] , J. Grunt [-] , T. Procházka [-] , D. Palocsányi [-] (89. M. Müller [-] ) , V. Lomoz [-] , P. Müller st. [-] , T. Schwarz [-] (61. S. Diffo [-] ) , J. Rozsíval [-] , J. Bolen [-] , Z. Fišer [-]

TJ Jiskra Ohara Studánka
P. Kašpárek [-] - P. Mirga [-] , F. Repčík [-] (42. J. Bláha [-] ) , M. Čerňanský [-] , E. Müller [-] , J. Němec [-] , F. Kokta [-] (25. P. Rožánek [-] ) , D. Müller [-] , J. Kocour [-] , P. Kuchejda [-] , V. Bárta [-]

ŽK: 72. J. Rohan , 78. T. Procházka - 87. P. Kuchejda .
Místo: tráva. Počet diváků: 136. Rozhodčí: GARDOŠ Jiří - ŘÁDA Josef, MATEJKA Dominik.