5.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2020-2021

--

--

Opatov opět prohrál

13

Fotbalisté Opatova prohráli i svůj pátý zápas, když doma nestačili na Čáslavice v poměru 1:4

Hosté o dva góly lepší

Poslední celek tabulky z Opatova přivítal na svém hřišti fotbalisty z Čáslavic, který vstoupili do nové sezóny úspěšně, když přišli o body pouze na hřišti nováčka z Předína, který je zatím stoprocentní. Opatov naopak zažívá velmi tragický vstup do sezóny, když prohrál všechny svá utkání a tím mu patřila také poslední příčka. V minulé nedohrané sezóně Čáslavice doma zvítězily zcela jasně 5:0. Samotný zápas se hrál za velmi příjemného fotbalového počasí a přítomní diváci byli zvědavy jestli jejich svěřenci prolomý smůlu a dokáží konečně zabodovat. Po počáteční oťukávané, ale jako první udeřili hosté, když se prosadil Patrik Růžička - 0:1. Hosté pokračovali nadále v útoku a ve 23.minutě se podruhé střelecky zaskvěl Patrik Růžička - 0:2. Zaskočený domácí celek se tak do konce prvního poločasu neprobudil a byl blízko další porážky v novém soutěžním ročníku.

Hosté si výhru pohlídali

Ve druhé půli se sice domácí chtěli dostat brzy do kontaktu, ale nakonec udeřili opět hosté, když v 62. minutě zvyšoval na 0:3 Marcel Šimek. Hosté tak měli našlápnuto k dalším třem bodům. Domácí ještě sice v 71. minutě vykřesali gólem Petra Jirky na 1:3 malou naději, ale v 85. minutě hosté poslali definitivní vítěznou tečku, o kterou se postaral také svou druhou brankou Marcel Šimek - 1:4.

FK Opatov
Hanzal Lukáš, hráč: Stále se našemu celků nedaří. Hlavně v obranné hře jsme hodně prostupní. Musíme doufat ve zlepšení, které nám snad už přinesou nějaké body.

FK Opatov
R. Kšír [-] - L. Kabelka [-] , P. Jirka [-] , M. Kravka [-] , E. Driml [-] (72. V. Eliáš [-] ) , R. Novotný [-] , Z. Daniel [-] , R. Pokorný [-] (87. M. Solař [-] ) , D. Čučelin [-] (46. J. Horáček [-] ) , A. Konečný [-] , A. Švaříček [-]

FK Čáslavice-Sádek
M. Obůrka [-] - M. Busta [-] , M. Zikmund [-] , D. Šmehlík [-] , J. Mach [-] - M. Růžička [-] , T. Rygl [-] , M. Šimek [-] , J. Vecheta [-] (71. V. Trojan [-] ) - O. Bulička [-] (16. R. Bastl [-] ) , P. Růžička [-]

ŽK: 57. E. Driml , 73. Z. Daniel , 89. R. Novotný - 89. M. Šimek .
Hráči zápasu: P. Jirka - P. Růžička .
Počet diváků: 100. Rozhodčí: Nováček Ivo - FORTELNÝ Jaromír (N), VECHETA Roman (N).