2.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2020-2021

--

Čáslavice doma urvaly výhru proti Třebenicím

1. M. Zikmund (p.) , 15. J. Novák , 85. M. Šimek - 40. M. Čermák , 76. M. Furiš
10

Fotbalisté Čáslavic zvítězili i ve svém druhém podzimním zápase, když porazily Třebenice nejtěsnějším výsledkem 3:2

Domácí o dva góly lepší

Do Čáslavic přijel tým z Třebenic. Utkaly se dva týmy, které svoje úvodní zápasy dovedly do vítězného konce. Třebenice doma porazily nebezpečný Opatov těsně 3:2. Čáslavice naopak dokázaly zvládnout hokejovou přestřelku v Moravských Budějovicích, kde zvítězily 5:4. Poslední domácí mistrovské utkání loňského nedohrané ho ročníku v Čáslavicích mělo stejné složení jak v aktuálním kole. Tehdy Čáslavice jasně zvítězily 5:0. Zápas se hrál za příjemného letního počasí, a ti diváci co dorazili později se nedočkali úvodní domácí branky, kdy se v 1. minutě trefil z pokutového kopu Michal Zikmund - 1:0. Domácí pokračovali v náporu a v 15. minutě se prosadil Jiří Novák a bylo to již 2:0. Domácí celek pak mohl zvolnit a dal příležitost vyniknout hostům. Ti toho také ve 40. minutě využili, když ve 40. minutě snižoval na 2:1 Martin Čermák. Zápas byl tak zcela otevřen.

Hosté dokázali vyrovnat, ale body nakonec zůstaly doma

Ve druhé půli se oba týmy snažili o další branky, ale skóre se dlouhou dobu nezměnilo. Až v 76. minutě přišla šance hostů, kterou využil k vyrovnání Miroslav Furiš 2:2. Domácí celek tak přišel o dobře rozehraný zápas a vypadalo to, že může vyjít i bodově naprázdno.  Naštěstí pět minut před koncem řádné hrací doby strhl výhru na domácí stranu Marcel Šimek - 3:2

FK Čáslavice-Sádek
Málek Rostislav, trenér: Zápas se odehrál za velmi teplého počasí před pěknou návštěvou fanoušků. A to je asi vše, co by se z pohledu domácích dalo napsat pozitivního. Tentokrát jsme tahali za kratší konec.

M. Hobza [-] - M. Růžička [-] (64. M. Šimek [-] ) , M. Zikmund [-] , D. Šmehlík [-] , M. Obůrka [-] - T. Rygl [-] (79. J. Hanzal [-] ) , M. Klika [-] , P. Špaček [-] (87. L. Rubák [-] ) , J. Vecheta [-] - O. Bulička [-] (46. R. Bastl [-] ) , J. Novák [-] -