12.kolo, Karlovarský | 1.B třída , 2015-2016

41. M. Tatar (p.) , 87. M. Bryndač - 8. J. Frič , 12. J. Frič , 51. T. Pěček (p.) , 66. J. Tirala , 87. J. Tirala
0

Stará Chodovská chtěla doma navázat na výborné výsledky z posledních tří kol, když získala osm prvních krásných bodů a nastartovala tak boj o záchranu. Skalná dojela odčinit nezdary z konce podzimní části.

Frič uklidnil Skalnou dvěma rychlými góly

Bohaté utkání, jak na góly, tak na rozdávání karet, vidělo třicet diváků, kteří si udělali v sobotním dopoledni čas na fotbal. Klid hostujícím kopačkám dal hostující Josef Frič, který se trefil hned v 8. minutě 0:1 a o čtyři minuty později dal druhý gól svého týmu 0:2. Dva rychlé góly pomohly hostům, aby dostali větší klid do svých kopaček a byli lepším týmem. To trvalo až do 30. minuty, kdy se nechal vyloučit hostující Jaroslav Kapic, když zatáhl za záchranou brzdu a stáhl k zemi domácího hráče, kteří už se chystal do samostatného úniku na hostujícího gólmana. Poté přišla chvíle domácích a začali pomalu tlačit hostující Skalnou, což nakonec vyústilo v gól, který se jim podařilo dát ještě do poločasu, když se trefil Martin Tatar z pokutového kopu, který byl nařízen po faulu brankáře 1:2. Do konce poločasu už se nic důležitého nestalo a tak se šlo do kabin za stavu 1:2 pro hostující tým.

Domácím se nedařilo nic

Do druhé půle vstoupili opět lépe hosté, když na 1:3 zvyšoval Tomáš Pěček z penalty, to se psala 51. minuta. Poté přišel škaredý zákrok domácího hráče Filipa Lembachera, který si vyšlápl na jednoho z hráčů ze Skalné a surovým zákrokem bez balonu ho sundal k zemi, rozhodčí neváhal a tasil červenou kartu. Síly byly vyrovnané a tak se ke slovu znovu přihlásili hosté, když se v 66. minutě trefil Jiří Tirala a zvyšoval na 1:4. Domácí jakoby bez zájmu sledovali, co Skalná předvádí. Několik náznaků šancí se hostům proměnit v gól nepodařilo, než přišla 87. minuta. To se trefovali hráči na obou stranách, za domácí to byl Miloš Bryndač a za hostující to byl znovu Jiří Tirala 2:5, to už bylo na konci zápasu a stav už se neměnil. Utkání skončilo jednoznačným  vítězstvím hostující Skalné 2:5.

FK Stará Chodovská
Martin Hejna, trenér: „Špatný výkon od samého začátku, bohužel jsme po třech zápasech nepotvrdili body, které jsme získali. Protože pár hráčů je velmi labilních a do téhle soutěže nepatří. Zaslouženě Skalná vyhrála a hlavně bojovala, od nás to bylo hrozně špatné.“

FK Skalná
Jaroslav Kapic: „Vstřelili jsme rychlé dva góly a měli jsme hru pod kontrolou až do 30. minuty, když mě rozhodčí vyloučil. Potom domácí ožili a snížili z penalty. My jsme pak taky kopali penaltu a pak jim rozhodčí vyloučil taky jednoho hráče. Potom už jsme byli fotbalovější a zaslouženě jsme vyhráli.“

P. Treitl [-] - J. Mašek [-] (63. L. Karpíšek [-] ) , J. Hejna [-] (46. D. Branný [-] ) , M. Tatar [-] (65. M. Bryndač [-] ) , J. Koranda [-] , F. Lembacher [-] , T. Bílý [-] , P. Dušek [-] , M. Kastl [-] , M. Kolařík [-] , V. Noháček [-]

FK Skalná
J. Kadlec [-] - J. Frič [-] , R. Kirch [-] , J. Norek [-] , T. Pěček [-] , P. Blasl [-] (61. J. Tirala [-] ) , J. Kapic [-] , J. Neupauer [-] (73. J. Troníček [-] ) , P. Najman [-] , M. Glazer [-] , J. Kapic [-]

ŽK: 14. J. Hejna , 45. F. Lembacher , 65. M. Kolařík , 80. J. Koranda - 38. J. Kapic , 40. P. Blasl , 53. R. Kirch . ČK: 59. F. Lembacher - 30. J. Kapic .
Hráči zápasu: T. Pěček .
Místo: tráva. Počet diváků: 30. Rozhodčí: Topinka Ondřej - PACHTOVÁ Michaela, ŘÁDA Josef.