4.kolo, Karlovarský | 1.A třída , 2015-2016

--

Trstěnice padla na domácím hřišti s Březovou

12. L. Horní , 41. L. Horní , 72. V. Bezdička (p.) - 45. M. Tišl , 46. M. Čuchraň , 47. J. Hořejší , 55. M. Čuchraň , 58. P. Peterka , 76. M. Tišl (p.)
0

Trstěnice přivítala na svém hřišti v rámci 4. kola I. A třídy zálohu Olympie Březové. Trstěnice svému soupeři nakonec podlehla a nevyužila šance osamostatnit se na prvním místě tabulky.

Začátek utkání vyšel lépe domácím hráčům. Ti sice byli po většinu prvního poločasu pod tlakem, ale fotbal se hraje na góly a v prvním poločase jich dala více právě Trstěnice. V 12. minutě se trefil Lukáš Horní a otevřel brankový účet utkání. Březovští nedokázali využít své čtyři gólové šance, což potrestal v 41. minutě druhým gólem opět Lukáš Horní. Příležitost Březová využila až v samotném závěru prvního poločasu, když poslal míč hlavou do brány Marek Tišl.

Začátek druhého dějství patři hostujícímu celku. Hned v první minutě druhé pětačtyřicetiminutovky se prosadil Michal Čuchraň, ke kterému se odrazil balón a prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Za další minutu už Březová vedla. Jiří Hořejší totiž poslal svoji levou nohou ránu k tyči a prostřelil Slivoněho v brance Trstěnice. V 55. minutě bylo domácím ještě hůře. Michal Čuchraň totiž dostal přihrávku mezi obránce a po samostatném úniku rozvlnil síť branky Trstěnice. Tři minuty po poslední brance trvalo Petru Peterkovi, než se prosadil hlavou po rohovém kopu a zvýšil na 5:2. Trstěnický Václav Bezdička sice dokázal v 72. minutě snížit na rozdíl dvou branek, ale na jeho střelu našel odpověď Marek Tišl, který proměnil penaltu po faulu na Čuchraně. Trstěnice tak podlehla hostující Březové 3:6.

FK Olympie Březová B
Václav Zeman: Co se týče zápasu, tak si myslím, že jsme byli celé utkání, od začátku až do konce, lepší. Sice jsme prohrávali 2:0, ale zatímco dali domácí ze dvou šancí dva góly, my jsme ze čtyř nedali ani jeden. Až na konci poločasu jsme dali branku z rohu. Hned na začátku druhého poločasu jsme ale dali čtyři góly a bylo rozhodnuto. Myslím si, že jsme vyhráli zaslouženě.

TJ Rozvoj Trstěnice
P. Slivoně [-] - T. Pečínka [-] (49. M. Derka [-] ) , P. Nečas [-] , D. Vorel [-] , D. Klečka [-] - J. Kysela [-] (59. K. König [-] ) , M. Pešek [-] - V. Bezdička [-] , L. Horní [-] , L. Karlíček [-] (46. M. Rác [-] ) - F. Kovárník [-] (64. J. Horní [-] )

J. Kasl [-] - M. Tišl [-] , M. Čuchraň [-] , P. Živný [-] , J. Kurčenko [-] (65. D. Šarišský [-] ) , J. Hořejší [-] (79. M. Peterka [-] ) , P. Peterka [-] , P. Zbořil [-] , M. Slabyhoudek [-] , V. Träger [-] (82. J. Zadražil [-] ) , J. Machálek [-]

ŽK: 20. D. Vorel , 21. L. Horní , 33. L. Karlíček , 53. M. Pešek , 67. V. Bezdička , 87. P. Nečas .
Místo: tráva č.1. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Kobielský Julius - KOTOUN Adam, ŠTĚŘÍK Filip.