6.kolo, Karlovarský | 1.A třída , 2015-2016

--

Aš přetlačila Starou Roli a je stále druhá

6. D. Kubinec , 35. P. Belický (vl.) , 45. D. Kubinec , 48. D. Kubinec - 22. L. Pfreimer , 64. J. Nerad , 90. R. Voborský
0

Jiskra Aš přivítala na Střelnici v rámci 6. kola I. A třídy tým Staré Role, tedy bývalého účastníka krajského přeboru. V zajímavém a napínavém utkání nakonec dokázala zvítězit 4:3 a udržet si tak druhou příčku v tabulce.

Domácí Jískra vstoupila do zápasu výtečné a už v 6. minutě se dostala do vedení zásluhou Dominika Kubince. Stará Role ale nesložila po rychle inkasované brance zbraně a snažila se o vyrovnání, které nakonec přišlo ve 22. minutě z kopačky Lukáš Pfreimera. Jiskra se ale dostala opět do vedení. Když totiž běžela 35. minuta, tak si vlastní branku vstřelil Petr Belický. V poslední minutě prvního dějství se domácím podařilo odskočit na rozdíl dvou branek a opět se o to postaral Dominik Kubinec

Na začátku druhého poločasu dokázali domácí odskočit na rozdíl tří branek a opět u toho nemohl chybět Dominik Kubinec. Nejlepší hráč 5. kola tak dokonal hattrick a byl tak jediným střelcem svého mužstva, pokud nebudeme počítat vlastní branku Staré Role. Do konce zápasu se totiž už prosadili pouze hosté z Karlových Varů. Nejdříve se v 64. minutě prosadil Jan Nerad a v poslední minutě zápasu ještě Roman Voborský. Starorolští stav zápasu nakonec i přes závěrečný tlak srovnat nedokázali a podlehli Aši 3:4.

TJ Jiskra Aš
J. Petrášek [-] - P. Maher [-] (55. M. Bořil [-] ) , M. Pilař [-] , F. Koubek [-] (85. T. Glazer [-] ) , M. Turták [-] - A. Houdek [-] , J. Jarausch [-] (75. J. Potůček [-] ) , V. Svoboda [-] (86. P. Smáha [-] ) - D. Kubinec [-] (80. T. Vojík [-] ) - J. Zemanovič [-] , M. Střeček [-]

TJ DDM Stará Role
P. Povinský [-] - V. Březina [-] , M. Götz [-] , P. Belický [-] , A. Roubíček [-] - D. Hušek [-] , L. Pfreimer [-] , J. Vašíček [-] , J. Nerad [-] - R. Voborský [-] , R. Říha [-] -

ŽK: 58. F. Koubek , 86. M. Turták - M. Götz , 34. L. Pfreimer , 36. P. Belický .
Místo: Střelnice. Počet diváků: 50. Rozhodčí: Kobielský Julius - CHRÁSTECKÝ František, BALHAR Ivan.