9.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2020-2021

--

--

Skvělý Martinčič vychytal pro Počíky vítězství

22

Skvělý Martinčič vychytal pro Počíky vítězství, Vír tak ztratil první podzimní body.

Počítky vstřelily gól z penalty

Domácí vlétli na Počítky a prvních patnáct minut je přikovaly na jejich polovině a jen vynikajícímu Martinčičovi bylo skóre bezgólové. Hosté ale jako první skórovali. Po faulu ve vápně na Halamku se kopala penalta, kterou Zajíček s přehledem proměnil 0:1. Zbytek poločasu již branku diváci neviděli.

Martinčič vychytal další šance Víru

Druhý poločas pokračoval souboj domácích hráčů s brankářem Martinčičem, který ale žádnou střelu za svá záda nepustil. Brejkové příležitosti Zeleného a Halamky k brance také nevedly a tak si hosté připsali tři body a domácí prvni prohru v soutěži.

Jiskra Vír
Petr Šenkýř: Zápas s Počítkami jsme měli celý zápas převahu ,ale nebyli jsme schopni se gólově prosadit. Byl to den blbec .Výborně zachytal hostující brankář Martinčič , a kdyby jsme hráli další hodinu výsledek by byl stejný ,no prostě den (blbec) .Sportu zdar a vesnickému fotbalu zvlášt.

SK Transformátor Počítky B
Roman Halamka: Dnes se vyznamenal brankář Martinčič, který vychytal alespoň pět domácích tutovek a byl hlavním strůjcem našeho vítězství. Jsme spokojeni se třemi body a nyní zkusíme potvrdit body proti Věchnovu.