6.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2020-2021

--

--

Marek Částek výstřílel výhru hattrickem

21

Marek Částek výstřílel výhru hattrickem a rezerva Křižanova si připsala do tabulky tři body.

Křižanov vstřelil dvě branky

V důležitém záchranářském souboji se utkaly týmy křižanovského béčka a Březí. Oproti očekávání začali aktivněji hosté a hned v prvních minutách si vytvořili výraznou šanci, hlavička hostujícího záložníka však těsně minula vzdálenější tyčku. Výkon domácích se postupně zlepšoval, nutno dodat, že nepříliš kompaktní výkon ze strany hostujícího celku byl v tomto ohledu výraznou pomocí. První branku zaznamenal po půlhodině Částek, po pár minutách domácí uklidnil v podobě druhé branky tentýž hráč.

Marek Částek dokončil hattrick

Nepříliš divácky atraktivní podívaná pokračovala i v druhé půli, převaha domácích byla postupem času výraznější, od vyššího přídělu zachránil hosty spolehlivý Urbánek. Hrdinou dne se stal svým třetím zářezem na pažbě nejlepší hráč na hřišti Částek, který tak stanovil skóre na konečných 3:0.

SK FC Křižanov B
Martin Homola: Zatímco loni jsme měli doma s Březím velké problémy, tento zápas by se dal zařadit spíše do kategorie povinných vítězství. Myslím, že pokud přes zimu nedojde k posílení, budou mít velké problémy se záchranou.

TJ Březí-Březské
Petr Lysoněk:

M. Homola [-] - J. Mužátko [-] (75. M. Král [-] ) - J. Pavlík [-] (71. M. Broža [-] ) , M. Burian [-] - L. Burian [-] (79. J. Uhlíř [-] ) , M. Částek [-] - P. Hladík [-] (53. M. Procházka [-] ) , A. Burian [-] , T. Horníček [-] , T. Plocek [-] , J. Uhlíř [-] (46. O. Hlushchenko [-] )

D. Urbánek [-] - R. Šmarda [-] , J. Gruber [-] , P. Jelínek [-] - J. Jobánek [-] , J. Chlup [-] (49. P. Lysoněk [-] ) , M. Hřebíček [-] , M. Holánek [-] , Z. Vala [-] - D. Dostál [-] , V. Klíma [-]

ŽK: 22. T. Plocek , 40. J. Uhlíř , 77. A. Burian - 17. J. Gruber , 40. R. Šmarda , 83. P. Jelínek .
Počet diváků: 22. Rozhodčí: NEBOLA Jaroslav - BAJER Patrik (N), KOPÁČEK Lukáš (N).