3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | III. třída , 2020-2021

29. M. Gregar , 37. D. Toman , 78. O. Bradáč , 90. R. Hošek - 15. P. Čejka , 17. V. Musil , 39. M. Sobotka (p.) , 63. M. Sobotka
23

V Radostíně padlo osm gólů a zápas domácí vyrovnali v 90.minutě.

Rudolec vyhrál první poločas

Vcerejsi poutove utkání se odehrálo před velice pěknou diváckou návštěvou. Domácí tým prvních 20 minut působil hodně ospale, což durazni hosté potrestali dvěma slepenymi góly. Poté se domácí dostali do ojedinělé šance, kterou dokázal Gregar pretavit v branku. Stupnujici výkon domácích podpořil vyrovnávací brankou Toman a vypadalo to že se půjde do kabin za remizoveho stavu. Domácí obrana opět chybovala a nabídla hostům pokutový kop, který Sobotka bezpečne proměnil.

Domácí vyrovnali v poslední minutě

Domaci v poločase vystřídali 4 hráče a na jejich hře to bylo znát. Nicméně Sobotka perfektní střelou z dálky zaskočil Hoška a bylo to 2:4. Domácí ovšem neslozili zbraně a vrhli všechny síly do útoku. Jako silná zbraň se ukázala Homolovi dlouhé auty. Jeden z nich Bradáč proměnil v kontaktní branku a bylo zaděláno na drama. V posledních minutách domácí po sérii standardek zatlacili borce z Rudolce takovým způsobem, že do brány nakonec tizeny vyrovnávajíci gól dotlacili. Hrdinou se stal brankář Hošek, ktery životní plackou vystřelil domácím remízu.

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou B
Lukáš Invald: Poutove utkání se muselo divákům líbit, padaly branky, emoce byly znát. Bohužel jsme zaspali první půlku, v druhé jsme se soupeři dokázali vyrovnat jak herně tak i výsledkove. Jsem rád že jsme to před dobrou návštěvou nezabalili a vydreli bod.

FC Rudolec
Tomáš Klimeš: Po 30 minutách hry jsme vedli 2:0, soupeře k ničemu nepustili a měli zápas ve svých rukách. Místo, abychom přidali další góly, nechali jsme soupeře 2 ojedinělými útoky srovnat. I ve druhém poločase jsme vedli o 2 góly, ale nehráli již v pohodě a nechali soupeře dostat se do hry. Když navíc uznal v nastaveném čase rozhodčí gól, který nemohl on, ani pomezní vidět, kdy míč nepřešel brankovou čáru, odjeli jsme z Radostína pouze s bodem.

R. Hošek [-] - J. Poul [-] (76. M. Láznička [-] ) , D. Toman [-] , J. Koudela [-] (46. A. Kališ [-] ) , M. Gregar [-] , R. Večeřa [-] (46. D. Homola [-] ) , P. Gregar [-] (46. O. Bradáč [-] ) , M. Šimek [-] (46. L. Dvořák [-] ) , P. Inwald [-] , D. Invald [-] , L. Invald [-]

FC Rudolec
L. Šerejch [-] - T. Vomela [-] , V. Musil [-] , R. Chytal [-] , T. Klimeš [-] - J. Hořínek [-] (76. A. Boháček [-] ) , P. Čejka [-] , M. Sobotka [-] , M. Zmeškal [-] (63. L. Šerejch [-] ) , V. Musil [-] - J. Vlček [-] -

ŽK: 41. J. Poul , 79. L. Dvořák .
Počet diváků: 49. Rozhodčí: HROMÁDKA Miroslav - VEČEŘA Daniel (N), VEČEŘA Pavel (N).