4.kolo, Karlovarský | Krajský přebor , 2015-2016

--

Ostrov nadělil Kynšperku deset gólů

47. M. Lhota (p.) - 4. F. Tomáň , 18. M. Novotný , 21. P. Luksch , 26. J. Tolar , 43. J. Liška , 54. M. Novotný , 61. J. Tolar , 71. T. Wolf , 78. J. Tolar , 84. J. Tolar
0

Kynšperk v dosavadním průběhu krajského přeboru získal pouhý bod a navíc na ho na domácím hřišti čekal souboj s druhým Ostrovem. A domácím zápas vůbec nevyšel. Dostali od soupeře deset branek a i nadále se nachází na posledním místě.

Ostrovští už od začátku zápasu ukazovali, kdo je favoritem nejen utkání, ale také celého krajského přeboru. Již ve 4. minutě se prosadil Filip Tomáň a otevřel brankový účet utkání. V minutě 18. se dostal balón k Milanu Novotnému, který se nemýlil a rozvlnil síť za zády Karlíka. Za další tři minut vytahoval Karlík míč opět ze své branky po střele Patrika Luksche. Do konce prvního poločasu se hostující trefili ještě dvakrát. Nejdříve byl úspěšným exekutorem pokutového kopu Martin Matoušek a dvě minuty před vypršením pětačtyřicetiminutového limitu střílel přesně Jan Liška.

Na začátku druhého dějství se prosadili i domácí, kteří vstřelili čestný gól zásluhou Martina Lhoty, který dokázal proměnit pokutový kop. Pak už se ale opět začali prosazovat hostující hráči. Nejdříve se prosadil podruhé v zápase Milan Novotný, po němž úřadoval Jan Tolar. Ten se do sítě Kynšperka trefil třikrát. Když se navíc mezi jeho první a druhou trefu vměstnala střela Tomáše Wolfa, dostal Kynšperk na svém hřišti „desítku“.

TJ Slavoj Kynšperk nad Ohří
Karel Bayer: Hostující mužstvo mělo po celé utkání jasnou převahu a v podstatě si dělali co chtěli. Náš výkon nebyl ani výkonem. Hráli jsme zakřiknutě, bez šťávy, prostě odevzdaně. Bez trénování to nepůjde…

FK Ostrov
Ivan Filip: Výsledek mluví za vše. Hned od začátku jsme na soupeře vlétli a brzy jsme vstřelili gól. Od té doby jsme si vytvářeli stále šance. Do poločasu to bylo 5:0 a v podstatě nebylo co řešit. My jsme hráli dobře, byli jsme kompletní a to bylo znát. Začátek druhého poločasu jsme moc nezachytili a soupeř nám dal gól z penalty, ale poté jsme si opět vytvářeli šance a byl výsledek jaký byl. Soupeř nás tolik neprověřil

J. Karlík [-] - M. Bobčík [-] , F. Hanzlíček [-] , P. Žiga [-] (26. T. Orgoník [-] ) , Z. Beran [-] , F. Šefl [-] (61. M. Borecký [-] ) , J. Lhota [-] (46. Z. Štryncl [-] ) , R. Panajotov [-] (85. P. Kraus [-] ) , M. Lhota [-] , D. Packert [-] (71. M. Petrů [-] ) , M. Najman [-]

FK Ostrov
M. Süttö [-] (46. J. Kubrycht [-] ) - J. Glanc [-] , F. Tomáň [-] , J. Liška [-] , P. Filák [-] - M. Kobera [-] , J. Horváth [-] , M. Matoušek [-] (63. T. Wolf [-] ) , J. Tolar [-] - P. Luksch [-] (71. O. Nýber [-] ) , M. Novotný [-]

ŽK: 63. D. Packert .
Místo: tráva. Počet diváků: 100. Rozhodčí: Nehasil Lukáš - JATI David, SVATÍK Martin.