10.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2020-2021

Bobrová si zastřílela s Novou Vsí

25

Bobrová si zastřílela s Novou Vsí a vyhrála o šest branek.

Bobrová vedla o dvě branky

První poločas začala lépe Bobrová, ale dlouho se nemohla gólově prosadit. Až po půlhodině hry vyzrál na obranu hostí Stupka. Domácí dále pokračovali v aktivitě a druhý gól vstřelil do šatny ve 42. minutě Hájek - 2:0.

Hájek dokončil hattrick

Druhou půli pokračovali domácí v tlaku a po hodině hry se podruhé v zápase trefil Hájek 3:0. V 64. minutě dal naději hostům Starý 3:1, ale o minutu později Svoboda opět vrátil klid na hostující kopačky - 4:1. Domácí se nespokojili s tímto vedením a dále se hnali do útoku. Výsledkem této převahy byl v 69. minutě pátý gól v síti Trojana - 5:1. Bobrová se před blížící se koronavirovou pauzou v poslední desetiminutovce vypjala k velé útočné převaze a nejprve Dvořák v 80. minutě vstřelil šestý gól, aby v 87. minutě Hájek dokončil hattrick a domácí tak mohli oslavit tři body.