10.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2020-2021

Osová Bítýška jasně vyhrála ve Štěpánově

24

Osová Bítýška jasně vyhrála ve Štěpánově o čtyři branky.

Hosté vedli o dvě branky

Začátek zápasu patřil domácím, které poslal v 5. minutě Janeček do vedení - 1:0. Hostům netrvalo dlouho a Hemala v 9. minutě vyrovnal -1:1. V 18. minutě Michal Klusák zamířil přesně za Fialova záda a poslal Osovou Bítýšku do vedení - 1:2. Hosté byli nadále nebezpečnější a Jan Pohl stačil ještě ve 32. minutě navýšit hostující vedení - 1:3. Osová Bítýška tak mohla odcházet do šaten spokojenější.

Osová Bítýška navýšila náskok

Druhý poločas se pokoušeli domácí o zdramatizování zápasu, ale dobře chytajícího Hršela se jim nepodařilo překonat. Byli to tak hosté, kteří v závěru zápasu udeřili. A postaral se o to střídající Ondřej Liška, který dvakrát překonal Fialu.Nejprve v 80. minutě zvýšil na rozdíl tří branek aby v 90. minutě definitivně domácí srazil do kolen a dal výsledku konečnou podobu - 1:5.