8.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2020-2021

--

--

Bory doma prohrály derby gólem z poslední minuty

27

Bory doma prohrály derby, když si Radostín jedinou brankou Toman odvezl tři body.

První poločas branka nepadla

Poslední zářijovou neděli přivítaly Bory na svém hřišti soupeře z Radostína a od zahájení se hra vyvíjí vice v její prospěch. Herně se více prosazují a v počtu střel na bránu mají navrch. Přesto v prvním poločase gól diváci neviděli.

V poslední minutě rozhodl Toman

V druhé půli se Bory vzchopili a jrají ofenzivněji. I přes veškeré úsilí domácích to byli nakonec hosté, kteří využili chyby domácího brankáře a v poslední minutě otočili zápas Tomanem ve svůj prospěch na 0:1.