3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2020-2021

42. S. Škvařil , 53. M. Vojta (p.) , 61. J. Konečný , 63. J. Konečný , 68. J. Konečný , 78. M. Vojta , 89. M. Vojta
29

Doubravník si zastřílel a nasázel Křoví sedm branek.

Domácí vstřelili jeden gól

Souboj dvou celků, které ještě nebodovaly se od začátku vyvíjel pro domácí, kteří dobíjeli obranu hostí. Když už to vypadalo, že žádná branka nepadne a hosté udrží nulu, tak se trefil ve 42. minutě Stanislav Škvařil - 1:0. 160 diváků tak mohlo odejít na poločasovou pauzu spokojeno,

Druhá půle nabídla kanonádu domácích

Druhý poločas přišel na hřiště Jan Konečný a společně s Miroslavem Vojtou předvedli gólovou kanonádu. Nejprve odpískal v 53. minutě rozhodčí Jaroslav Beneš penaltu, kterou proměnil Miroslav Vojta - 2:0. V 61. minutě se poprvé trefil střídající Jan Konečný - 3:0. A Jan Konečný pokračoval v gólové hitparádě, když přidal v rozmezí sedmi minut hattrick a v 68. minutě již svítil na ukazateli skóre dlouho vyvolávané Bůro - 5:0. V 70. minutě uviděl z rukou rozhodčího Beneše červenou kartu Miroslav Ivančík a hosté v deseti již rezignovali. Toho využil Miroslav Vojta a v 78. minutě přidal svoji druhou branku - 6:0. V 89.minutě pak stejný hráč završil hattrick a uzavřel konečné skóre zápasu na -7:0. V příštím kole si bude chtít Křoví napravit reputaci proti Radostínu, Doubravník zavítá na hřiště Rozsoch.

FK Doubravník
Marek Sommer:

TJ Sokol Křoví
Martin Šustáček:

M. Sommer [-] - J. Vojta [-] (73. M. Jedlička [-] ) , M. Vojta [-] , M. Škvařil [-] , J. Slámečka [-] , S. Škvařil [-] , J. Kapoun [-] (46. K. Vojta [-] ) , O. Müller [-] (46. J. Konečný [-] ) , S. Balák [-] , T. Beran [-] , T. Csizmár [-] (63. M. Šikula [-] )

R. Roštinský [-] - M. Ivančík [-] , P. Haluza [-] , J. Pekárek [-] , J. Hanus [-] , P. Bartošek [-] (83. P. Nečas [-] ) , . Maloň [-] (73. L. Mencler [-] ) , K. Jilg [-] , R. Datinský [-] , M. Kocanda [-] , L. Kocanda [-]

ŽK: 90. M. Vojta - 53. M. Ivančík , 53. P. Bartošek . ČK: 70. M. Ivančík .
Počet diváků: 158. Rozhodčí: BENEŠ Jaroslav - PATLOKA Jakub (N), SMUTNÝ Vojtěch (N).