3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2020-2021

--

--

Bobrová přehrála jasně Štěpánov

28

Bobrová přehrála jasně Štěpánov a odčinila prohru ze svého hřiště ze zápasu s Rozsochy.

První poločas padly čtyři branky

Domácí měli výborný start do utkání a v 5. minutě je poslal do vedení Michal Hájek. Bobrová nadále předváděla útočný fotbal, který korunoval v 19. minutě druhou brakou Petr Dvořák - 2:0. Domácí nadále tlačili a přidávali další branky. Ve 25. minutě se prosadil Rostislav Kratochvíl - 3:0, aby ve 29. minutě završil skvělou půlhodinu domácích Jiří Svoboda - 4:0. Domácích osm desítek diváků, tak mohlo odcházet spokojeno na poločasové občerstvení.

Bobrová kontrolovala utkání

Do druhého poločasu se lépe podařilo vstoupit domácím a Jří Svoboda si připsal v 56. minutě svoji druhou branku v zápase - 5:0. Další dloiuhé minuty již branka nepadala až se střelci probudili v poslední desetiminutovce. Na tenisového kanára nejprve zvýšil střídající  Jan Zalaba - 6:0. Poslední slovo si pak vzali přeci jen hosté a brankou Kutnyka si připsali čestný úspěch - 6:1. Příští kolo hostí Štěpánov lídra tabulky z Křižanova, Bobrová odjede na hřiště druhých Borů.