3.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2020-2021

Bory přišly v závěru o výhru

29

Bory přišly v závěru o výhru, když bystřičtí vyrovnali tři minuty před koncem.

Bory vyhrály první poločas

Po úvodním hvizdu se iniciativy ujali hráči Bystřice a připravili tak na úvod Borům pár nepříjemných chvilek, ale pozornost obrany i domácího brankáře vše odvrátila. Následující hra se vyrovnává a první šance domácích přichází v 8. minutě, po faulu H.Ráčka byla odpískána penalta, kterou M.Ochrana neomylně proměnil - 1:0.Hosté tlak však nepolevili a využili nepřesné přihrávky v 17. minutě a střelu Holeše z velkého vápna poslali do pravého rohu domácích - 1:1. Bory se nenechaly zaskočit, hru se snaží udržet na straně hostí. V 26. minutě po rohovém kopu Pepy Starého do středu malého vápna si míč nakonec našel F.Zikmund a hlavičkou zakončil za záda bystřického brankáře zvýšil tak skóre domácích na 2:1. První půle byla pro diváky velice atraktivní, bohatá na gólové šance a krásné zákroky gólmanů.

V závěru vyrovnal Vařejka

V druhé půli byly Bory zatlačeny spíše do defenzivy, která se v 72. minutě vyostřila po faulu na hráče hostí, kdy byla nařízena penalta, ale naštěstí domácí brankář dobře přečetl protihráče a střelu vyrazil. I nadále Bory odráží tlak hostí. V 87. minutě se Bystřici podařilo přesnými přihrávkami přes celé hřiště dostat míč až před bránu domácích a bohužel střelu Vařejky z velkého vápna se borskému brankáři už nepodařilo vyrazit.Zápas tak končí vyrovnaně 2:2.