Dolní Rožínka si odvezla z Nové Vsi bod

30

Dolní Rožínka si odvezla z Nové Vsi bod, když v každém poločase padla jedna branka.

Domácí vyhráli první poločas

Hosté vyrovnali ve druhé půli

TJ Nová Ves u Nového Města na Moravě B
Pavel Menšík:

TJ Baník Dolní Rožínka
Jiří Bílek: Asi spravedlivá remíza. Do zápasu jsme určitě vstoupili lépe a hned na začátku zápasu jsme si vytvořili dvě, tři šance, ale bohužel nic. Jak už to ve fotbale bývá, soupeř nás ztrestal snad ze své první větší šance. Poté se hra vyrovnala. Na začátku druhé půle se nám podařilo srovnat a skóre se již neměnilo. Obě mužstva si myslím sehrála kvalitní utkání. Hráč utkání za náš tým byl Tomáš Hille, jenž svedl mnoho tvrdých fyzických soubojů. Několikrát po faulech, nejenom na něho, měly následovat žluté karty pro domácí, ale naopak žluté jsme dostávali mi za řeči. Nová Ves, pokud bude předvádět takové výkony, budou tabulkou jistě stoupat. Už v druhém zápase za sebou máme problémy v koncovce, hrajeme celkem sympatický fotbal, ale nedáváme góly. SPORTU ZDAR A FOTBALU ZVLÁŠŤ!!!

Počet diváků: 120. Rozhodčí: TOMÁŠEK Oldřich - DVOŘÁK Miloš, KOZINOVÁ Martina.