1.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2020-2021

--

--

V Jívoví se body dělily

25

Santus neudržel poločasové jednogólové vedení a rozešel se s Osovou Bítýškou nerozhodně 1:1.

Jakub Koukola poslal domácí do vedení

Santus se pusti do obrany Osové Bítýšky již od začátku zápasu. Aktivita se domácím vyplatila a první se prosadil v 17. minutě Jakub Koukola, který poslal domácí do vedení - 1:0. Oba týmy následně zkoušely vstřelit branku, ale do konce první části se již skóre neměnilo. Spokojeněji tak odcházeli do kabin domácí.

Hosté srovnaly Karmasínem

Hosté ve druhé půli přebrali taktovku zápasu a snažili se o vyrovnání. v 69. minutě se trefil Pavel Karmasina a hosté již nabídnutou šanci nepustili a zaslouženě vyrovnali -1:1. Do konce zápasu se již přes snahu obou celků branky 65 diváků nedočkalo. Zápas tak skončil dělbou bodů.