1.kolo, Vysočina | Žďár nad Sázavou | Okresní přebor , 2020-2021

Císař si připsal pět branek a Radostín vysoko vyhrál

23

Radostín vyhrál v zahajovacím utkání nad rezervou Nové Vsi o osm branek.

Rdostín vedl v poločase o tři branky

Do utkání po dlouhé pauze vlétla Nová Ves výborně, byla silná na balónu a domácí do ničeho moc nepouštěla....až v 11.minutě rychlý aut Kozla za obranu poslal do brejku Císaře, který chladnokrevně zakončil a proměnil - 1:0...po dalších 5 minutách předvedli domácí další brejk, který ovšem nevyřešili správně, důraz Císaře ovšem vedle k faulu hostů. a nařízenou penaltu proměnil Bradáč - 2:0. Nová Ves pak znovu zapla a snažila se hrát na balonu, bok domácích je ale nutil balóny spíše nakopávat s čímž si až na pár výjimek domácí obrana poradila, a když ne zasahoval výborný Dupal. Když už se hostům podařilo překonat i Dupala, tak z brankové čáry vykopl balón domácí obránce. Obstřel z pozavápna, který vypadal že už zapadne do branky konečky prstů opět vyškrábal Dupal. A tak přišel trest, Císař přetlačil hotujícího beka a tváří tvář brankáři si nechtěně narazil o tyč a doklepl do prázdné branky - 3:0. Hosté hru otevřeli a snažili se bušit do domácích, ale z dalšího brejku nachystal Císař balón Novotnému, který se taktéž nemýlil - 4:0.

Radostín přidal dalších pět branek

Do druhé půle vyrazila Nová Ves s chutí se zápasem něco udělat, ale přes domácí obranu se těžko dostávali. Velmi jim pomáhaly standardní situace, po jedné takové z rohu trefili k jejich smůle tyč. Z protiútoku se dostal do úniku Císař a opět se nemýlil - 5:0..Velmi rychle po něm se po krásné kombinaci po lajně dostal do úniku Dvořák a se štěstím za přispění brankáře zvýšil na - 6:0...v tuto chvíli bylo už o osudu zápasu rozhodnuto, soupeřova obrana vypadala již odevzdaně a tak si Císař ještě pohodlně připsal další dva zářezy a konečné skóre v 90. minutě bylo 8:0

TJ SOKOL Radostín nad Oslavou
Miroslav Láznička: Kluky musím dnes pochválit, předvedli výborný a svědomitý výkon, a jsem rád, že nám sedla změna rozestavení.