9.kolo, Vysočina | Třebíč | III. třída sk. A, 2020-2021

Okříšky B nečekaně padly v Třebenicích

12

Okříšky B si v Třebenicích připsaly nečekanou porážku v poměru 2:1

Oba týmy vstřelily po jedné brance

Třebenice přivítaly na svém hřišti Okříšky B, které byly v tomto zápase jasným favoritem. Okříšky ztratily body pouze za remízu s Rouchovany, přesto jim patří až čtvrtá příčka zásluhou dvou neodehraných zápasů. Třebenice naopak sedm zápasů nepoznala radost z výhry a v posledních třech zápasech obdrželi 25 gólů, takže obrana je jejich velmi slabou stránkou. V loňské nedohrané sezóně zvítězily Okříšky B na svém hřišti zcela jasně 5:1. Zápas se hrál za větrného , ale příjemného fotbalového počasí. Ze začátku zápasu se oba soupeři ještě zastřelovali a až ve 29. minutě otevřel trochu nečekaně brankových účet domácí celek, který poslal do vedení Leoš Hnízdil- 1:0. Domácí tak vykročili do zápasu skvěle . Jenže hosté nepřijeli do Třebenic v roli žádných otloukánků a dokonce se jim o dvě minuty později ve 31. minutě podařilo zásluhou Václava Vody vyrovnat na poločasových 1:1. Zápas byl tak zcela otevřený.

Domácí rozhodli na začátku druhého poločasu

Domácí celek tak měl dobře rozehraný zápas a navíc se mu podařilo hned na začátku druhého poločasu jít opět do vedení, když se střelecky prosadili ve 47. minutě Tomáš Ondráček - 2:1. Zaskočení hosté se z toho šoku nedokázali do konce zápasu probrat, přestože brankové příležitosti alespoň na vyrovnani byly.

Horácký klub Třebenice
Třebenice: Dnes podal domácí tým kolektivní a bojovný výkon, který přinesl překvapivou, ale zaslouženou výhru.

V. Palát [-] - P. Vrbka [-] , D. Vrbka [-] , J. Fiala [-] , L. Hnízdil [-] , T. Ondráček [-] , L. Hrbáček [-] (90. V. Fiala [-] ) , D. Holoubek [-] (78. S. Jenerál [-] ) , V. Fiala [-] , M. Ondráček [-] , L. Buchal [-]